POŞET DOSYA

Çoğu kişi tarafından oldukça sık tercih edilen poşet dosyalar, şeffaf dosya ya da föy dosya olarak da bilinmektedir. Poşet dosyalar şeffaf yapıları sayesinde içindeki dokümanı rahatça ve net olarak görmenizi sağlar. Şeffaf dosyaların genel işlevi, evrakları ya da dokümanları; su, çamur, rüzgar gibi birçok dış etkenlerden koruyarak muhafaza etmektir. Genellikle ofiste çalışan kişiler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Şeffaf poşet dosyalar yapılacak dosyalama ve arşivleme işlerini daha kolay ve pratik hale getirmektedir. Oldukça hafif ve ekonomik olmaları ise sık tercih edilmelerinde büyük rol oynamaktadır. Hafif olmaları nedeniyle çok sayıdaki dosya poşetini rahatlıkla bir arada taşıyabilirsiniz. Delikli poşet dosyalar aynı zamanda klasörlerin ve telli dosyaların içinde kullanmaya da imkan tanır. Böylelikle dosyalarınızı da kendi içerisinde poşet dosyalar ile organize edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan poşet dosyaları; ödev, proje, sözleşme, rapor, fatura, dekont, poliçe, baskı, sertifika ve birçok farklı belgeyi muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

 

POŞET DOSYA MODELLERİ

Şeffaf dosya çeşitlerini Kaya Kırtasiye’de; 100’lü poşet dosya, 25’li poşet dosya ve 10’lu poşet dosya seçenekleriyle bulabilirsiniz. Boyut olarak ise kullandığınınız dokümanın boyutuna göre; A4 şeffaf dosya, A3 şeffaf dosya ya da A5 şeffaf dosya seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Şeffaf, kırmızı ya da mavi poşet dosya kullanarak belgelerinizi organize ederken renklere göre kategorilere ayırabilirsiniz. En kaliteli poşet dosya seçeneklerini barındıran Kaya Kırtasiye’de; Noki poşet dosya, Esselte poşet dosya, Leitz poşet dosya, Comix poşet dosya, ayraçlı poşet dosya , yatay poşet dosya ve Tarifold mafsallı poşet dosya seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre kristal poşet dosya ya da normal poşet dosya tercih edebilirsiniz.

 

POŞET DOSYA NASIL KULLANILIR?

Evrakları dosyaya yerleştirmeden poşet dosyalara koyabileceğiniz gibi sadece poşet dosya kullanarak da belgelerinizi koruyabilirsiniz. Telli dosyalara koyacağınız poşet dosyalar, telli dosyadaki kilit mekanizması sayesinde bir arada kalacaktır ve kaybolmayacaktır.  Ayrıca asetat kalemi ile poşet dosyalarınızın üzerine yazı yazmak, not düşmek de mümkündür.

 

POŞET DOSYA FİYATLARI

Poşet dosya fiyatları tercih edeceğiniz poşet dosyanın kalitesine, markasına ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Belgelerinizi en iyi şekilde korumak için poşet dosya arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!

 


Şeffaf Poşet Dosya Modelleri

Föy Dosya
 
Şeffaf dosya, föy dosya yada poşet dosya olarak bilinir. Kağıtlarınızı korumak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz poşet dosyaların tüm çeşitleri burada!
 
İhtiyacınız olan tüm boyutlarda A3,A4,A5 poşet dosyalarımızı inceleyebilir uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.