Ayaklı Yazı Tahtası

Ayaklı yazı tahtası, günümüzde duvara asılan büyük boyutlu tahtalara alternatif olarak üretilen materyallerdir. Bu tahta modelleri, taşınabilir özellikleri ve hafifliği nedeni ile istenilen yerde kullanım özelliğine sahiptir. Özellikle küçük alanlarda az yer kaplamasından dolayı tercih edilen bu modeller, dershanelerde ve kurslarda tercih edilmektedir. Bir diğer yandan bu ürünlerden çocuklarınıza da satın alabilir ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. 
Yazı tahtaları, farklı boyutlarda üretilmektedir. Sitemizde satışa sunulan modeller, 60 x 85, 50 x 70, 40 x 55, 100 x 140 ve 90 x 120 seçeneklerine sahiptir. Küçük boyutlu modeller sıklıkla evlerde ve toplantılarda kullanılırken, daha büyük boyutlu modeller, kurs, anaokulu gibi yerlerde tercih edilmektedir. Günümüzde kara tahtaların yerini bu ürünler almıştır. Ahşap tahtaların yerine emaye ve laminant tahtalar kullanılır. 
Kara tahtalarda tebeşir kullanılırken, beyaz tahtalarda ise bu tahtalara özel board marker kalemler tercih edilmektedir. Hem yazım sırasında hem de silerken kolaylık sağlayan bu kalemler, tahtanın üzerinde rahatlıkla kayarak, konforlu bir kullanım sunar. Ayaklı tahtalar da tıpkı duvara asılan yazı tahtaları gibi sıklıkla beyaz olarak üretilmektedir. Beyaz renk üzerinde siyah – kırmızı ve mavi renkli tahta kalemleri, net olarak görünmektedir. 
Ayaklı yazı tahtası seçimi yaparken, fiyat ve boyut seçeneklerini değerlendirmenin yanı sıra tahtanın yüzey kalitesini de kontrol etmeniz tavsiye edilir. Kaliteli laminant yüzeye sahip tahtalarda, yazılan yazılar kolaylıkla silinmektedir ve iz kalmaz. Ancak laminant kalitesi istenilen düzeyde değilse, tahta üzerine yazılan yazıların ve çizimlerin izleri silinmesine rağmen kalacak ve kısa süre sonra tahta kullanılamaz bir hal alacaktır. 

Ayaklı Yazı Tahtası Modelleri

Kaya kırtasiye, 1989 yılından bu yana hem kağıt hem de kırtasiye ürünlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar toptan satış politikası ile üretici ve ithalatçı firmaların dağıtıcı bayiliklerini alan markamız, online alışveriş sitesi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünlerini perakende olarak sunmaktadır. 
Bu ürünler arasında yer alan ayaklı yazı tahtası modelleri, farklı boyutları ile tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kategorimize eklenmiştir. Kaliteli malzemelerden üretilen beyaz tahtalarımız, tüm tahta kalemleri ile uyumludur. Kaliteli yüzeyleri kir tutmayan özelliğe sahiptir ve hafif formları ile beyaz tahta modellerimizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Evde, iş yerinde ve okullarda kullanıma uygun olan bu ürünlerimizin tamamı Panda markasına aittir. 
Siz de online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden panda sekmesine tıklayarak, tüm modelleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü güvenilir alışveriş seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat imkanından faydalanabilirsiniz. Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeden!