FİLTRELE

Mürekkepler

Yazı ve baskıya ait tüm detaylar çağlardır insanlar için en önemli noktalardan birine sahiptir. Mürekkepler de yazı ve baskı işlerinde birincil malzeme olarak kullanılıyor. Bu nedenle kaliteli mürekkepler satı almak büyük önem taşıyor. Günümüzde de yazı ve baskı işlerinde sıklıkla kullanılan, likit veya akışkan kıvamda olan mürekkepler temel gereksinimler arasında yer alıyor. Mürekkep satın almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Sektörün lideri Kaya Kırtasiye olarak, online alışveriş mağazamızda sizlere birbirinden kaliteli markaların mürekkep seçeneklerini sunuyoruz. Aradığınız renk ve gramajda mürekkep seçeneklerinin online mağazamızda bulabilirsiniz. Hemen ürünlerimizi daha yakından incelemek, mürekkep seçeneklerimizi görerek fiyatlarını analiz etmek için siz de ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlı doğru ve kaliteli tüm kırtasiye malzemelerini mağazamızda bulmanız mümkündür. Geç kalmadan Türkiye’nin her yerine kargo seçeneği sunan online alışveriş mağazamızdan ihtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

En Kaliteli Mürekkepler

Mürekkepler için genelde 23 ml ya da 30 ml miktarlar sunuluyor Mürekkep çabuk bitmeyen, uzun ömürlü kullanıma uygun bir malzeme olduğu için ambalaj milimleri de düşük oluyor. Kategorilerimizde mavi, pembe, yeşil, sarı, lacivert, siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri sunuluyor. Kalem türünüze ya da mürekkebi kullanacağınız baskıya göre seçim yapabilirsiniz. Dünyanın öncü markalarına ait mürekkep seçeneklerinin tümü bu adreste! Monopol, Pebeo, Rotrıng, Talens gibi öncü markalara ait ürünler sunuyoruz. Ürünlerimizin tümünde aynı zamanda en uygun fiyat seçenekleri sunmayı da ihmal etmiyoruz. Siz de hemen ihtiyacınıza yanıt veren kırtasiye malzemeleri ve mürekkep seçeneklerini yakından incelemek ve satın almak için ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz!

Mürekkepler ve Fiyatları

Mürekkepler için fiyat seçeneklerimiz tamamen farklılık gösteriyor. Her mürekkebin ambalajı, markası ve renk özellikleri birbirinden farklılık gösterdiği için bu durum doğrudan fiyatlara da yansıyor. Nitekim yılların sektör tecrübesi ile hizmet veren Kaya Kırtasiye olarak sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunma konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Aradığınız ürünleri kolayca bulabileceğiniz, birinci sınıf markalara ait seçeneklerin fiyat detaylarını inceleyerek siz de satın alabilirsiniz. Kırtasiye malzemeleri konusunda online alışverişin en büyük merkezlerinden biri olarak hem toptan hem de perakende satışlarımız mevcuttur. Üstelik Türkiye’nin her yerine 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçeri ücretsiz kargo seçeneği de sunuyoruz! Hemen siz de bu fırsatlardan faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz mürekkepleri ve kırtasiye malzemelerini satın alabilirsiniz! Kırtasiye denilince akla gelen ilk adres; Kaya kırtasiye online alışveriş mağazası!