AYRAÇ – SEPERATÖR

Kağıt, ofislerde ve okullarda en sık kullanılan kırtasiye ürünlerinden biridir. Okulda ders notlarını tutmak ya da ofiste önemli şeyleri yazmak için kullanılır. Gün içinde çokça kullanılan kağıtlar zamanla birikmektedir. Biriken bu kağıtları düzenlemek ise kolay olmamaktadır. Düzenlemenin bir kolay yolu ise seperatör olarak da bilinen ayraç kullanmaktır. Hangi derse ait olduğunu anlaşılmayan kağıtları düzene sokmaya yarayan ayraç ile kendinize büyük rahatlık sağlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde dosyalarınızı organize eden ayraç ile istediğiniz dosyaya rahatlıkla ulaşırsınız. Ayrıca belgeleri ait oldukları konulara göre kategorilere ayırarak istediğiniz konudaki belgeyi daha hızlı bulabilirsiniz. Örneğin derslerde tutuğunuz karışık notları ayraç ile düzenleyerek derslere göre ayırabilirsiniz. Hangi derse çalışacaksanız o dersin notunu kolaylıkla bularak zamandan tasarruf edersiniz. Bir dosyanın içinde dilediğiniz sayıda seperatör kullanarak dosyayı birçok kategoriye bölebilirsiniz.

 

AYRAÇ – SEPERATÖR NASIL KULLANILIR?

Kullanımı oldukça kolay olan ayraçları dilediğiniz belgeler için kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir ayraç tercih ettikten sonra dosyanın içine yerleştirmeniz yeterlidir. Renkli bir ayraç kullanıyorsanız renkleri derslere göre ayırabilir ya da harfli ayraç kullanıyorsanız dosyanızı müşterilerin isimlerine göre ayırabilirsiniz. Yeni kullandığınız belgelerin yerini hatırlamak ne kadar kolay olsa da eski belgelerin yerini hatırlamak pek mümkün değildir. Ayraçlar sayesinde kategorilere ayırdığınız dosyanızda ise eski belgeleri bulmak dahi oldukça kolaylaşacaktır. Ayrıca oldukça düzenli bir ortam sağlayan seperatörler ile belgeleri kaybetme sorunu da ortadan kalkacaktır. Size büyük kolaylık sağlayan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ayraçlar ile dosyalarınızı düzenleyerek karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

 

AYRAÇ – SEPERATÖR ÇEŞİTLERİ

Ayraçlar pek çok ihtiyacı göre tasarlanmış düzenleyicilerdir. Rakamlı ayraç genelde ofislerde faturaları düzenlemek gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Rakamlı ayraç ise kendi arasında 1- 31 rakamlı, 1- 10 rakamlı, 1- 5 rakamlı gibi seçeneklerle ayrılmaktadır.  Alfabetik ayraç ise içerisinde alfabetik sırayla harfleri içerir. Belgeleri ilk harflerine göre düzenlemeye yarayan alfabetik ayraç ile istenilen belgeler kolaylıkla bulunur. Renkli ayraç ise çeşit çeşit renklere sahiptir ve belgeleri bu renklere göre ayırmaya yardımcı olur. Kullanımı oldukça rahat ve uygun fiyatlı olan ayraçlar Kaya Kırtasiye ‘de Noki ayraç, Esselte ayraç ve Serve ayraç çeşitleriyle bulunmaktadır.

 

AYRAÇ – SEPERATÖR FİYATLARI

Hayatınıza kolaylık katacak ayraçlar birçok çeşitte ve fiyatta bulunmaktadır. Seperatör fiyatları ise ürünün markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Belgelerinizi ve dosyalarınızı düzenlemek için ayraç arıyorsanız kaliteli seçeneklere sahip kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!