TEL – PLASTİK SPİRAL

İş yerimizde ve okul hayatımızda birçok belgeyi düzenleme ve saklama ihtiyacı duyarız. Belgeleri arşivlemek için ise birçok yöntem bulunmaktadır. Genelde belgeleri arşivlemek ve muhafaza etmek için dosyalama yöntemi tercih edilmektedir. Tel ve plastik spiraller ise bazı dosyalarda tercih edildiği gibi aynı zamanda direkt olarak belgeler üzerinde de kullanılmaktadır. Pratikliği ve işlevselliği ile oldukça bilinen spiraller hızlı ciltleme olanağı sunar. Plastik helezon olarak da bilinen plastik spiral ve tel spiraller sayesinde belgenizin sayfalarını kolayca teker teker açabilirsiniz. Sayfaların rahatlıkla, bükülmeden açılabiliyor olması ise sayfalarınızın yıpranmasını önler. Eğer belgelerinizle bir sunum yapmayı planlıyorsanız tel ya da plastik spiral tercih ederek hem belgelerinizin bir arada durmasını sağlayabilir hem de daha kolay bir biçimde sunum yapabilirsiniz.

 

PLASTİK – TEL SPİRAL NASIL KULLANILIR?

Plastik ve tel spirallerin belgeler üzerinde kullanılabilmesi için spiral ciltleme makinesi kullanılmaktadır.  Plastik spiral ciltleme makinesi, evraklarını ve belgelerini sürekli olarak ciltlemek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Ofis ve iş yerleri için tasarlanmış olan cilt makineleri ile pratik bir biçimde belgelerinizi ciltleyebilirsiniz. Ciltlemek istenen belgeler makineye sabitlendikten sonra delgeç yardımı ile delinir. Belge üzerindeki deliklere spiral halkalar takılarak ciltleme işlemi tamamlanır.

 

TEL – PLASTİK SPİRAL NERELERDE KULLANILIR?

Tel ve plastik spiralleri şahsınıza ya da firmanıza ait her türlü belgeyi ciltlemek için kullanabilirsiniz. Uzun süredir biriktirilen raporlar, faturalar, dergiler ya da kitapçıklar ciltlenerek daha uzun ömürlü hale getirilir. Ayrıca müşterilerinize ya da iş yapacağınız kişilere sunacağınız teklif ve projelerinizi ciltleyerek daha düzenli ve şık hale getirebilirsiniz.

 

TEL – PLASTİK SPİRAL ÇEŞİTLERİ

Size her daim kaliteli ürün sunmaya çalışan Kaya Kırtasiye’de tel ve plastik spiral çeşitlerini; 8mm lacivert plastik spiral, 18 mm beyaz plastik spiral, 12 mm beyaz plastik spiral, 14 mm beyaz plastik spiral, 32 mm beyaz plastik spiral, 22 mm beyaz plastik spiral ve  beyaz karotel seçenekleriyle bulabilirsiniz. Alacağınız tel ya da plastik kırtasiye spiralleri 100’lü veya 50’li olarak tercih edebilirsiniz.

 

TEL – PLASTİK SPİRAL FİYATLARI

Tel ve plastik spiral fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına, kalınlığına ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Belgelerinizi ciltleyerek muhafaza etmek için tel veya plastik spiral arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!