FİLTRELE

Temizlik Ürünleri

Okullarda, evlerde ya da ofislerde ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünleri bu adreste! Kaya kırtasiye olarak ihtiyaçlarınıza cevap veren temizlik ürünlerini sunuyoruz. Temizlik her ortam için en önemli noktalar arasında yer alıyor. Özellikle okul ve ofis gibi kalabalık ortamlarda temizlik detaylarına dikkat etmenin önemi herkes tarafından bilinir. Biz de Kaya kırtasiye olarak bu noktanın önemini iyi biliyor ve buna yönelik ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünlere de kategorilerimizde yer veriyoruz. Çöp kovası, eldiven, mop, fırça ve ıslak mendil gibi en sık kullanılan ürünleri ilgili kategorilerde oldukça cazip fiyatlar ile bulmanız mümkündür. Satın almak istediğiniz temizlik ürünleri için hemen detaylara ve fiyatlara erişmek istiyorsanız ilgili kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır!

Temizlik Ürünleri Seçenekleri

Kaya Kırtasiye olarak online alışveriş mağazamızda ihtiyaçlarınıza cevap veren temizlik ürünleri seçeneklerini de sunuyoruz. Okulda, evde veya işte ihtiyacınız olan, günlük en çok kullanılan malzemeleri sunma konusunda oldukça titiz davranıyoruz. İlgili kategoride yer alan temizlik ürünlerimizi sıralamak gerekirse;

• Çöp kovası seçenekleri

• Eldiven seçenekleri

• Mop seçenekleri

• Fırça seçenekleri

• Islak mendil gurubu Olarak listelemek mümkün olacaktır.

Farklı renk ve desende mop, çöp kovası ve fırçaları inceleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz Kaya Kırtasiye güvencesi ile sunulduğu için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli ödeme seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza cevap veren ürünlerimizi satın alırken online alışverişin tadını çıkarın! Üstelik en cazip fiyat fırsatları ile… Hemen temizlik ürünleri kategorisine erişerek ürünlerin detaylarına bakabilir ve sepetinize ekleyerek dakikalar içerisinde kolayca satın alabilirsiniz.

Temizlik Ürünleri Fiyatları

Temizlik ürünleri için birden fazla seçenek sunulan kategorimizi inceleyebilirsiniz. Ürün gamı birbirinden farklı olduğu için fiyatların da farklı olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Yine de her bütçeye hitap eden ve ihtiyaçlarınıza cevap veren temizlik malzemelerini oldukça uygun fiyatlar ile bu adresten satın alabilirsiniz. Sitemiz de yer alan ürünlerin tümüne inceledikten sonra dilediğinizi satı almak üzere sepetinize ekleyip ödeme aşamasının akabinde alışverişinizi sorunsuz bir şekilde tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. 30. Yılımıza yaklaşan hizmet yolumuzda her zaman en temel amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek oldu. Bu nedenle tüm kategorilerden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli talep etmiyoruz! Bu fırsatları kaçırmadan alışveriş yapmak için geç kalmayın!