FİLTRELE

KUTU OYUNLARI

Kutu oyunları; genelde düz zemin ya da karton, plastik, tahta gibi malzemelerden yapılmış yüzeyler üzerinde belli kurallara bağlı olarak oynanan oyunlardır. Kutu oyunları, satranç gibi sadece stratejiye dayalı olabileceği kadar aynı zamanda Monopoly gibi şans ve stratejiye de bağlı olabilir. Her yaş grubundan severek oynanan kutu oyunları ailecek keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda stratejiye bağlı olan kutu oyunları konsantrasyonunuzu da artırarak eğlenmenizi sağlıyor. Yılbaşı, bayram gibi özel günlerde bir araya gelerek her yaşa hitap eden kutu oyunlarıyla birlikte eğlenebilir ve verimli vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte oynayarak hem onlara vakit ayırmış hem de bu vakti eğlenerek geçirmiş olursunuz. Aynı zamanda kutu oyunları oynayarak mantıksal düşünme becerinizi ve problemlere farklı açılardan bakma yeteneğinizi de geliştirebilirsiniz.

 

KUTU OYUNU ÇEŞİTLERİ

Sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilmeniz için Kaya Kırtasiye’de birçok kutu oyunu çeşidi bulunmaktadır. Emlakçılık konulu ve zar ile oynanan bir strateji oyunu olan Monopoly çeşitlerinden; Monopoly Junior, Monopoly Elektronik Bankacılık Junior, Monopoly Speed, Monopoly Türkiye, Monopoly Fortnite, Monopoly Gamer ve Monopolu Cheater’s edisyonu bulunmaktadır. Kelimelerin belli kuralar çerçevesinde tahmin edilmesi ile ilgili olan Tabu oyununun; Tabu, Tabu Junior ve Tabu Xl çeşitleri bulunmaktadır. Bu oldukça bilindik kutu oyunlarının dışında eğlenceli vakit geçirmek için; Anlat Bakalım, Orbit, Jenga, Parsel oyunu, Blok oyunu, Sumo oyunu, Satranç, Mangala, Dedektif oyunu, Hedef 5, Pratik Bardaklar, Son Kale, Redka Fast, Kızma Birader, Uno ya da Bil Bakalım Kim kutu oyunlarından birini de tercih edebilirsiniz.

 

KUTU OYUNLARI NASIL OYNANIR?

Her kutu oyunun kendine özgü bir stratejisi ve oynanma şekli bulunmaktadır. Yine de her kutu oyununun temelinde rekabet ortamı yaratma olduğu söylenebilir. Kutu oyunlarını aldığınızda içerisinde yer alan kitapçık ile oyunun nasıl oynandığını öğrenebilirsiniz. Kitapçığın içindeki talimatları ve yönergeleri takip ederek kutu oyununuzun zevkini çıkarabilirsiniz.

 

KUTU OYUNU FİYATLARI

Kutu oyunu fiyatları seçeceğiniz oyunun çeşidine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek için kutu oyunu arıyorsanız, birbirinden farklı çeşide sahip kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!