FİLTRELE

Kaşe ve Istampa

Resmi kurumlarda ve bireysel çalışmalarda sıklıkla gereken iki ürünün başında kaşe ve ıstampa geliyor. Artık hemen hemen her kurumda kullanılan bu ürünler, resmi sürecin işleyişinde vazgeçilmez oldu. Değişen tasarımları ve kullanım farkları bakımından çeşitli sayıda ürüne sitemizde yer verdik. Gelişen zamanla beraber burada da farklı model ürünler sizler için yerlerini aldı. Gelin beraber daha yakından bakalım.

Kişiye Özel Kaşe ve Istampa

Kurumsal bazda da kullanılan ürünler olsa dahi kaşe ve ıstampa sıklıkla kişisel belirtmeler için de tercih ediliyor. Damgalama işlemi sırasındaki nüansları ile birbirinden ayrılan bu ürünlere sitemizden tek linkte inceleyebilirsiniz. Cep boy, masaüstü, yuvarlak, dikdörtgen, numaratör, tarih kaşesi gibi farklı türleri ile her ihtiyaca uygun kaşe ve ıstampa bulabilirsiniz. Kişiye özel ayarlanan bu ürünler aslında büyük önem arz ediyor. Sizin isminizi ya da kurumunuzu temsil etmesi gerekçesiyle bürokratik süreçte de ilerleyişte yer alıyor. Özellikle son dönemde cep boy modelleri ile göz dolduran kaşe seçenekleri doktorlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Masaüstü Kaşe Ve Istampa Modelleri

Ofislerde, odalarda ve resmi kurumlarda daha çok masaüstü modeller tercih ediliyor. Burada da tercihinize göre boyutsal ve renkler farklar yaratabilirsiniz. Mürekkepsiz seçenekleri ile ilk kullanımda olası kazaları önleme hedefli olan kaşe ve ıstampa modelleri sizlere kolaylık sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlak, dikdörtgen, kare, büyük ve orta boy seçenekleri sayesinde masanıza göre seçim yapabilirsiniz. Gövde rengi de değişmekte olan bu ürünler ile fark yaratabilirsiniz. Mor, mavi, siyah, kırmızı, lacivert gibi farklı seçenekleri değerlendirerek kendi zevkinizi bu ürünlerde dahi sergileme şansınız var.

Uygun Fiyatlı Ürünler

Her ürün grubunda olduğu gibi burada da ihtiyaca ve bütçeye uygun seçeneklere sitemizde yer verdik. Boyuta, tasarımına göre değişen fiyatlar sayesinde maliyeti oldukça düşük tutabilirsiniz. Üstelik toplu alımlarınızda da geçerli olan 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatı size daha uygun bir alışveriş sağlayacak. Aynı gün kargo fırsatı da aciliyeti olan siparişlerinizde süreyi minimuma indirerek yardımcı olacak.