FİLTRELE

ORGANIZER VE YEDEKLERİ

 

Yıllık, haftalık, aylık ve günlük planlar yaparken kullanılan defterlerin kullanıcısı gün geçtikçe artmakta. Kullanıcısına planlama konusunda büyük kolaylıklar sağlayan organizer ajandalar genellikle hatırlatma amacıyla kullanılıyor. Türlü koşuşturmacaların içinde bulunan kişiler etkinlikleri ya da çalışmaları ne kadar önemli olsa da yoğun tempo nedeniyle unutabilmektedirler. Kişisel organizerler de bu tür önemli etkinlikleri unutmamanız için oldukça idealdir. Hatırlatma dışında not ettiğiniz planları uygulamaya da sizi teşvik etmektedir. Organizer defterinizi sizinle birlikte her yere taşıyabilir gerektiğinde anında not alabilirsiniz. Böylelikle daha sonra almayı düşündüğünüz notları unutmazsınız. Günlük hayatı kolaylaştıran ve her türlü kullanıcıya hitap eden organizerler çok farklı iş kollarında çalışan kişilerce de kullanılmaktadır. Organizer size özel bir ürün olduğu için gözünüze daha çok hitap eden bir ürün seçerek zevkle kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlarda ve kullandığımız cihazlarda çok çeşitli not tutma seçenekleri bulunsa da organizerler halen birçok kişi tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Kişisel organizerinizi dilediğiniz gibi kullanabilir, isterseniz içini tarihlere bölebilir, sadece yazı yazabilir ya da hayal gücünüzü konuşturabilirsiniz.

 

ORGANIZER MODELLERİ

 

Kişisel organizerinizi seçerken bordo, kırmızı, kahverengi ya da siyah renklerinde tercih edebilirsiniz. İsme özel organizer tercih ederek organizerinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. 17x24 boyutlarında bulunan kahverengi ya da kırmızı isme özel organizer tercih edebilir, isterseniz sevdiklerinize özel günlerinde ismine özel organizer hediye edebilirsiniz. Siyah suni deri organizer tercih ederek günlük hayatınızda sürekli kullanacağınız defterinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. 17x24 boyutlarında kırmızı ve bordo seçenekleri bulunan diplomat organizer de tercih edebilirsiniz.

 

ORGANIZER NASIL KULLANILIR?

 

Elde ve çantada kolaylık taşınabilen organizerler ile her yerde rahatça not tutabilir, yazı yazabilirsiniz. İlk zamanlarda organizere özenli şekilde tutulan notlar zaman geçtikçe dağınık bir hal alabilmektedir bu yüzden organizeri aldıktan sonra kullanacağınız amaca göre en baştan plan yapmalısınız. Ayrıca organizeri hangi amaçla kullanıcağınızı, ne türlü notları ve etkinlikleri yazacağınızı da belirlemeniz defterinizin daha düzenli olmasını sağlayacaktır.

 

ORGANIZER FİYATLARI

 

Organizer fiyatları seçeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Sevdiklerinize hediye etmek veya kendiniz kullanmak için isme özel ya da standart organizerları kayakirtasiye.com ile inceleyebilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en uygun fiyatlı ve kaliteli organizer alışverişi için doğru adrestesiniz!