SERT KAPAK DEFTERLER

Kırtasiye ürünleri arasından en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerden biri defterlerdir. Defter, kişilerin üzerinde yazı yazmasına, çizim yapmasına, not tutmasına ve birçok şeye daha imkan tanır. Kağıt insanlık tarihinde uzun süredir yer alsa da kağıtların bir araya getirilip defter biçimde sunulmasına 20. yüzyılda başlanmıştır. Sunulmasıyla birlikte oldukça yaygınlaşan defterler ise zamanla her alandan ve her yaş grubundan kullanıcı toplamıştır. Defterler; sert kapak defter, spiralli defter, lüks defterler ve daha birçok türde bulunmaktadır. Ayrıca defterlerin ihtiyaca göre birçok boyutu bulunmaktadır. Lüks defterler ise günlük hayattaki defter ihtiyacınızı en yüksek seviyede karşılamak için varlardır. Lüks defterleri notlarınızı tutmak, planlarınızı yazmak, yazılarınızı yazmak ve daha birçok amaç için kullanabilirsiniz. Kafanızdaki düşünceleri lüks defterinize yazmak sizi rahatlatacağı gibi önemli tarihleri not etmek de unutmamanıza yarayacaktır.

 

SERT KAPAK DEFTER MODELLERİ

Lüks defterler birçok çeşitte bulunsa da bu defterlerin geneli kalın kapaklı defter halinde bulunmaktadır. Defter sert kapaklı olduğu takdirde daha uzun ömürlü olacak ve daha zor yıpranacaktır. Sert kapaklı spiralli defter seçenekleri olduğu gibi spiralsiz lüks defterler de mevcuttur. Özellikle tercih edilen Gıpta sert kapaklı defterleri  sitemizde bulabilirsiniz. Lüks defterler özel günler için de tercih edilebilmektedir. Örneğin düğün defteri olarak da bilinen düğün anı defteri yeni evlenecek çiftler tarafından kullanılmaktadır. Böylelikle hayatınızdaki önemli günleri başkalarının gözünden görmek ve bu günleri ilerde hatırlamak için lüks defterleri tercih edebilirsiniz.  Size çeşitli seçenekler sunan Kaya Kırtasiye’de lüks defterler arasından çokça tercih edilen; sert kapaklı defter A4, 17x24 defter, 20x28 defter, spiralli sert kapak defter, kalemli defter ve nikah anı defteri çeşitleri bulunmaktadır. Her türden lüks defteri birçok çeşitte sunan Kaya Kırtasiye sayesinde kolaylıkla zevkinize hitap edecek bir defter bulabilirsiniz.

 

SERT KAPAK DEFTER FİYATLARI

Lüks defterler farklı modellerde ve boyutlarda bulunmaktadır. Defterlerin bu kriterlere göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Hayatımızda bir ihtiyaç haline gelen defterleri özenli bir şekilde seçmek oldukça önemlidir. Eğer siz de her gün kullanacağınız bir lüks defter arıyorsanız size kaliteli seçenekler sunan kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!