FİLTRELE

GEODERİK CETVEL VE ŞABLONLAR

Yapılan çizimlerde ve işlerde nizam çok önemlidir. Örneğin bir proje hazırlanırken yazılan yazı ve çizilen şekillerin doğruluğu ve tek bir örnek olması hem projenin profesyonelliğini hem de dinleyicilerin dikkatini artırır. Özellikle iş hayatında ve öğrencilik hayatında böyle detaylara dikkat etmek önemlidir. Bu iş için özel olarak geoderik cetvel ve şablonlar üretilmiştir. Bu ürünler üzerinde şablon halinde belli şekiller ve harfler barındırır. Kalem yardımıyla bu şekillerin çevresi çizilerek aynı şekil her seferinde aynı boyutta ve düzgünlükte kağıda geçirilir. Özellikle hızlı bir şekilde çizim yapılması gereken durumlarda ve özen gerektiren işlerde geoder cetveller imdadımıza yetişir. Her çizdiğiniz dikdörtgen aynı dikdörtgen ve her çizdiğiniz üçgen aynı olacağı için profesyonel bir görüntüye ulaşacaksınız.

 

HARF ŞABLONU CETVELİ NEDİR?

Harf şablonu cetvelinin bir diğer adı alfabe cetvelidir ve üzerinde alfabedeki harfleri sırasıyla bulundurur. İhtiyaç duyulan duruma göre değişik büyüklükte harflere göre cetveller alınabilir. Bu cetveller yazı yazarken her harfin eşit büyüklükte ve düzende olmasını sağlar. Okullarda proje ödevi hazırlarken başlık yazmada oldukça kullanışlı olan harf cetvel, başlığın mükemmel ve eşit görünmesini sağlar. Sadece ödevlerde değil, itinalı yazı yazılması gereken her durumda adeta bilgisayar çıktısı kalitesinde yazılar yazmak için harf şablonu cetveli oldukça kullanışlıdır.

 

GEOMETRİK CETVEL

Geometrik cetveller üzerinde çeşitli geometrik şekillerin şablonlarını bulundurur. Okullarda geometri dersinde özellikle kullanışlı olan geometrik şablon cetveller hızlı bir şekilde mükemmel çizimler yapmayı vaat eder. Daire şablonu cetvel sadece daire çizmek istenilen durumlar için değişik çaplarda daireleri pratik bir şekilde çizmeyi amaçlayan üründür. Küçükten büyüğe neredeyse her boyutta daire şablonu bulunduran bu ürünler oldukça kullanışlıdır ve daire şablonu fiyatı da uygundur.

 

TÜRKİYE HARİTASI ŞABLONU

Okullarda ülkemiz olan Türkiye’nin şeklini bilmemiz ve kabataslak olarak gözümüzde canlandırmamız öğretilir. Daha ileri sınıflardaysa Türkiye haritası çizdirilerek üzerine dağlar, denizler, barajlar, derelerin yerleri çizdirilerek öğretilmeye çalışılır. Bu durumlarda kullanılmak için Türkiye haritası şablonu üretilmiştir, basitçe Türkiye’nin dış sınırları çizilerek içinde istenilen coğrafı özellikler belirtilebilir.

 

GEODERİK CETVEL VE ŞABLON FİYATLARI

Bu ürünler genel olarak plastikten üretilir ve bazı durumlarda değişik özellikteki geoder cetveller bir arada satılabilir. Siz de en uygun fiyatlı ve kaliteli geoder cetvel ve şablonları ile spirograf cetvelleri kayakırtasiye.com’dan inceleyebilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle dilediğiniz geoderik cetvel ve şablonu satın almak için doğru adrestesiniz!