FİLTRELE

Etiketler

Sitemizde yer alan ürünler arasından kullandığınız barkod yazıcının baskı sistemine göre farklı etiketler seçebilirsiniz. Bu ürünler genel olarak kağıt ya da plastik malzemelerden üretilmektedir. Her yazıcının farklı bir çalışma prensimi vardır. Ayrıca yapıştıracağınız zeminin özelliklerine göre bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca hizmet verdiğiniz mekanın teknik özellikleri de bu seçimde son derece önemlidir. Sitemizde termal baskı yapabilecek modelleri bulabilirsiniz. Canlı ve dikkat çekici renklerde baskı yapabileceğiniz bu ürünler satışını yaptığınız tüm malzemelerin fiyatlarını, teknik özellikleri ve farklı bilgileri basabileceğiniz yapıdadır. Gıda işi yapıyorsanız dondurucuya dayanıklı ürünler seçmeniz daha yerinde olur. Mat yüzeylerde de sizlere destek olacak bu ürünleri sitemizdeki kategorilerden tercih edebilirsiniz.
Plastik maddesinden üretilen etiketler daha çok sanayi, kozmetik ya da kimya sektörlerinde kullanılan profesyonel ürünlerdir. Opak barkod yapısına sahip bu ürünler esnek bir yapıya sahiptir. Raflarda uzun süre dayanıklı olarak kalabilecek bu ürünleri soğuğa ya da sıcağa karşı dayanıklı renklendirilmiş olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca şık bir görünüme sahip olan bu ürünler elektronik cihaz satışı ya da tamiri yapan firmalar için de oldukça pratik detaylardır. İhtiyacınıza uygun şekilde esneyen ya da esnek olmayan türlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ısı, ışık ya da nem gibi olumsuz durumlardan en az düzeyde etkilenmesi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı etkin şekilde görebilirsiniz.

İhtiyacınıza Yönelik Etiket Kullanımı

Barkod kullanma sistemi özellikle perakende iş yapan üretim sektöründe onlarca farklı alanda kullanılmaktadır. Bu sistem iş hayatına büyük kolaylıklar ve belli bir düzen getirmektedir. Her geçen gün yaygınlaşan bu kullanım stok takibini en düşük maliyetlerle yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede sizler de tüm ürünlerinizi en hızlı şekilde takip edebilir ve farklı etiket çeşitleriyle ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tek parça ürünlerin üzerinde sökülme özelliği bulunan; çatal, bardak yada tabak gibi ürünlerde suda eriyen ürünleri tercih edebilirsiniz.
Günümüzde mağazalarda yaşanan hırsızlık oranları büyük oranda sıkıntı oluşturmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için barkod etiketler son derece caydırıcı bir sistem oluşturmaktadır. Sizler de tüm ürünlerinizi çok düşük maliyetlerle kayıt altına alabilir ve arkasında kalıntı bırakmadığı için gıdalara yapışabilen bu ürünlerde sattığınız malzemeleri takibini yapabilirsiniz. bununla birlikte envanterlerinizi en düşük hata miktarıyla elektronik ortama aktararak  bilgisayar üzerinden de faal durumda olan malzemelerinizi karşılaştırmanızı sağlıyor. Ayrıca firmalardaki ürünlerin karışmasını ve kaybolma ihtimallerine karşı pratik bir çözüm olan bu ürünleri Kaya Kırtasiye online satış mağazasında bulabilirsiniz. Sizler de yazıcınızın özelliklerine göre sitemizde yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz. Firmamızın size sunduğu ayrıcalıklı indirimlerle aradığınız etiketi sepetinize ekleyebilir ve düzenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.