FİLTRELE

Ticari ve Resmi Evraklar

Çalışma sahalarının genişlemesi, personel sayısının artışı ve mesai saatlerinin yoğunlaşmasıyla beraber iş yerlerinde programlamaya ve yönetime destek olacak malzeme arayışı arttı. Büyük sorunları küçük çözümler ile çözebilmek her kurum için daha karlı elbette. Bunu yaparken size yol gösterecek ticari ve resmi evraklar ise sitemizde sizleri bekliyor. Şirketinizde, eğitim kurumunuzda ya da şantiyede düzeni sağlamak ve erişimi daha az maliyetli gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kullanışlı Ticari ve Resmi Evraklar

Resmi kurumlarda, özel şirketlerde ve saha çalışması barındıran iş alanlarında düzeni sağlamak oldukça önemli. Sistemin işlemesi adına size yardımcı olacak ürünlere gelin beraber göz atalım. Öğrenci günlük yoklama fişi, günlük şantiye ve rapor defteri, hasta protokol kayıt defteri, yoklamalı – yoklamasız ders defteri, sınıf defterleri, yıllık izin defteri, puantaj tablosu… Listeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın. Aradığınız her ürünü sitemizden uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Özellikle eğitim kurumlarında çokça tercih edilen ticari ve resmi evraklar işleyişin aksamasını büyük ölçüde engeller. Dosyalama imkânı sunması ile de verinin korunmasına yardımcı olur.

Ticari ve Resmi Evrak Düzenlemesi

Ticari ve resmi evraklar, kullanım kolaylığı ile de ön plana çıkmaktadır. Kurum içerisinde herkesin kolayca anlayabileceği sistemde düzenlenmiş olan bu ürünler ile kolayca akışı sağlayabilirsiniz. Gelen – giden evrak raporu, ziyaretçi defteri, okul öğrenci kulüp kayıt defteri, senetli defter, senet koçanı, fatura otokopili, ambar sevk irsaliyesi, cari hesap defteri, damga vergisi defteri, apartman makbuzu gibi çeşitli ürünler ile çalıştığınız alanda daha kolay düzen sağlarsınız.

Her Sektöre Ait Ticari ve Resmi Evraklar

Ticari ve resmi evraklar, çalışma alanlarına özel tasarlanan ürünler olup talebe göre şekillendirilmiştir. Bu sayede yaptığınız işle alakalı işlemlerde size kolaylık sağlamayı hedefler. Tahsilât makbuzu, para makbuzu, işçi aylık hesap otokopili, kira kontratı, atelye temrin defteri, kaza tespit tutanağı gibi farklı ürünlere tek linkten ulaşabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizde 150 Tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Bu sayede kargo ücretine ekstra ücret ödemeniz gerekmez. Hesaplı ve kaliteli alışveriş için doğru yerdesiniz.