BOYA SETLERİ

Çocuklar için eğlenceli bir aktivite olan boyama yapmak aynı zamanda geliştiricidir de. Boyama yaparak istediği resmi çizen çocuklar ben kimliğini geliştirerek daha özgüvenli bireyler olurlar. Boyama aynı zamanda kas becerilerini geliştirmek için de önemlidir. Elde ve parmakta bulunan küçük kasların gelişmesini, el ile göz koordinasyon becerisini ve kontrol becerisini çocuklar boyama yaparak geliştirebilirler. Boyama yapmak için ise en önemli araçların biri boyalardır. Boyalar oldukça çeşitli şekilde bulunmaktadır. Bu çeşitli boyaları ise boyama seti bir arada sunmaktadır. Çocukların ilgisini çeken boya seti aynı zamanda çocukların sanata olan hevesini de arttırmaktadır. Hayal gücünü yansıtmanın en güzel yollarından biri çizim ve boyama yapmak sadece çocukların değil yetişkinlerin de ilgi duyduğu bir alandır. Boya takımı modelleri ise kullanacak kişilerin ihtiyacına göre şekillenmiştir.

 

BOYA SETİ MODELLERİ

Boya ürünleri oldukça geniş bir liste sunmaktadır. Markalar ise üretimlerini kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Setlerin içerisinde genelde en çok kullanılan boyama ürünleri yer alıyor. Setlerin modeline göre ise içerisindeki ürünler değişiklik gösterebilmekte. Aynı zamanda seçeceğiniz boya setinin kalitesi boyaların da kalitesini ve kullanım ömrünü belirleyecektir. Bu yüzden boya seti tercih ederken ihtiyaca uygun bir tercih yapmak oldukça önemli. Kaya Kırtasiye ‘de en çok tercih edilen Faber Castell boya seti, Fatih boyama seti, Adeland boyama seti ve Adel boya seti seçenekleri bulunmaktadır.

 

BOYA SETLERİ İÇERİSİNDE NE BULUNUYOR?

Boya setlerinin içeriği seçeceğiniz ürünün modeline göre değişiklik göstermektedir. Boya setlerinin içerisinde genelde sulu boya, kuru boya, pastel boya, keçeli kalem, kalemtıraş ve kurşun kalem olmaktadır. Bu tür küçük boyuttaki boya setleri genelde çocuklara hitap etmektedir. Daha büyük boyutlu Faber Castell boyama seti içerisinde ise çok daha fazla ürün bulunmaktadır. Faber Castell sanat grafik seti daha çok profesyonel olarak çizim ve resim yapanlara hitap etmektedir. Oldukça fazla ürüne sahip olan bu sette; suluboya kalemleri, toz pastelleri, Pitt serisi kalemler ve Polichromos kalem bulmak mümkün.

 

BOYA SETİ FİYATLARI

Boya setleri birçok model ve marka çeşidiyle bulunmaktadır. Boya seti fiyatları ise seçilen ürünün markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Aynı markanın daha çok ürün içeren modeli daha yüksek fiyatlı olmaktadır. Sanatsal faaliyetlerinizi gerçekleştirmeniz için ise Kaya Kırtasiye en iyi boya seti seçeneklerini size sunmaktadır. Eğer siz de boya seti arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!