FİLTRELE

NUMARATÖRLER

Kaşeler çeşitli dokümanlar üzerine istenilen bilgileri kolayca yazmaya yaran bir üründür. Birçok meslek grubu tarafından kullanılan kaşeler iş hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Farklı iş alanları bulunduğu gibi farklı kaşe modelleri de bulunmaktadır. Bir kaşe türü olan numaratör genellikle ürünler için kullanılmaktadır. Aynı bilgileri yazmak oldukça sıkıcı olabileceğinden sayılarla çokça uğraşılan evrak işlerinde numaratör kaşeler tercih edilmektedir. Numaratörler sayesinde yapılması gereken evrak işleri hızlıca tamamlanmaktadır. Hızlı bir kullanım sağlayan numaratörler sayesinde yazı yazılmasına gerek kalmaz ve kaliteli bir damga elde edilir. Bilgilerin evraklara işlenmesi açısından oldukça yüksek performanslı bir üründür. Lazer makinesi ile üretilen numaratör kaşeler baskı konusunda oldukça kaliteli sonuçlar vermektedir. Numaratör kaşeler baskı olarak rakamları içerir ve yazı yazılacak alan bulunmaz. Genellikle resmi yazışmalarda kullanılan numaratör kaşeler resmi yazışmalar için oldukça sık kullanılmaktadır.  Otomatik kaşeler aynı zamanda kendinden mürekkepli kaşelerdir. Bu tür kaşeler için fazladan bir ıstampaya gerek duyulmaz.

 

NUMARATÖR ÇEŞİTLERİ

Size iş yerinizde oldukça kolaylık sağlayacak numaratörlerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Numaratör çeşitleri genelde sahip olduğu hane sayısına göre ayrılmaktadır. Genelde 12 hane, 6 hane, 8 hane ve 10 hane haline bulunan numaratörleri tercih ederken kullanım amacına uygun bir tercih yapılmalıdır. Numaratörler ayrıca karakter yüksekliğine göre de çeşitlilik göstermektedir.  Bu karakter yüksekliği ise genelde 3 mm, 4 mm, 5 mm, 7 mm ya da 9 mm şeklinde olmaktadır. Kaliteli seçenekleri içerisinde barındıran Kaya Kırtasiye ‘de ise Trodat numaratör, Reiner numaratör, Sırdaş numaratör seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca evraklarda sık sık kullanacağınız numaratörü metal numaratör olarak da tercih edebilirsiniz. Size iş yerinizde büyük kolaylık sağlayacak numaratörlere birçok çeşidiyle Kaya Kırtasiye’de göz atabilirsiniz.

 

NUMARATÖR FİYATLARI

Numaratör fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösterecektir. İş yerlerinin vazgeçilmezi olan numaratörler oldukça uygun fiyatlarla bulunmaktadır. Uygun fiyatla elde edeceğiniz numaratör sizi hem fazla iş yükünden kurtararak kolaylık sağlayacak hem de işlerinizi hızlıca halletmenizi sağlayacaktır. Eğer siz de pratik kullanımlı bir numaratör arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!