Tebeşir

Tebeşir tahta üzerine yazı yazmak için kullanılan kırtasiye malzemesidir. Eskiden kara tahtalar ile ders anlatılırken sıklıkla öğretmenler tarafından kullanılan tebeşirler artık sadece okullara değil evlere de hitap ediyor. Evinde, mutfağında ya da ofisinde not almak için kara tahtayı tercih eden kullanıcılar da tebeşir kullanıyor. Tebeşirler yine farklı renk seçeneklerinden standart boylardan oluşuyor. En kaliteli tebeşirleri satın almak için en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Kaya kırtasiye online alışveriş mağazamızda yer verdiğimiz ürünlerden biri de tebeşirlerdir. Aradığınız renk, marka ve model tebeşirler için tek yapmanız gereken şey ilgili kategorilerimizi detaylı olarak ziyaret etmeniz olacaktır. Kuru ya da yağlı tebeşir çeşitlerimiz arasından seçim yaparak oldukça makul fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz!

Tebeşir Çeşitleri ve Renkleri

Tebeşirler bir dönem öğretmenlerde hastalık yatığı için gündeme gelmişti. Ancak bu durum eski nesil tebeşirler için geçerliydi. Kuru ve toz yaratan tebeşir modellerinin aksine firmalar yeni nesil yağlı tebeşir modelleri üreterek sunuyor. Toz ve ses yapmayan bu tebeşirler artık en sık tercih edilenlerin başında yer alıyor. Biz de Kaya kırtasiye online alışveriş mağazamızda ihtiyaçlarınıza cevap veren ve sağlığınızı tehdit etmeyen birinci sınıf markalara ait tebeşir modellerini hem toptan hem de perakende satış odaklı sunuyoruz. Aradığınız renk ve markaların tümünü kategorilerimizde bulabilirsiniz. 10’lu ya da 12’li paketlerden oluşan tebeşirler için kategoride yer alan markalarımız; Nova, Brons, Robercolor ve Yıldızlar gibi sektör lideri markalardır. Tüm markaların ürünlerinde hem kuru hem de yağlı tebeşirler mevcuttur. Kuru tebeşirlerde kullanılan özel formül nedeni ile tozsuz olma özelliği sunuluyor. Hemen siz de bu kaliteli ve uygun fiyatlı tebeşirlerden satın almayı istiyorsanız ilgili kategorimizi ziyaret ederek hızlıca güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Rengârenk Tebeşir Fiyatları

Rengârenk tebeşir çeşitleri için fiyatlar farklılık gösteriyor. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere birde fazla markanın ürünlerini sizlere sunuyoruz. Her markaya ait ürünlerin fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Ürünün modeli ve markası fiyatların değişmesinde büyük oranda rol oynuyor. Yine de en uygun fiyatlı ve en kaliteli tebeşirleri satın alabileceğiniz online kırtasiyenizde olduğunuzu unutmayın! Alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilir, kırtasiye malzemeleri gibi ihtiyaçlarınızın artık sürekli ve güvenilir adresi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız her şey bu adreste; Kaya Kırtasiye online alışveriş mağazanız!