FİLTRELE

Zarflar

Her ne kadar mektuplaşmak eski zamanlarda kalmış gibi görünse de artık eskiyi yeniden yeniye taşımak isteniyor. Yani günümüzde de mektuplaşan binlerce kişi bulmak oldukça kolay. Çünkü herkes biliyor ki mektuplaşmak huzur veriyor. Uzaklardaki insanlarla sağlıklı bağlar kurabilmek, samimi sohbetler yapabilmek mektuplaşmak ile mümkün olur. Mektuplaşan insanların en büyük sorunlarından biri kaliteli ve estetik görünümlü zarflar bulmaktır. Çünkü mektuplaşan insan karşısındaki insanın zarfı gördüğü vakit içinin pozitif enerji ile dolmasını yeğler. İşte bu yüzdendir zarf seçimi konusundaki hassasiyet. Zarf çeşitleri ve renk farklılıkları açısından ziyaretçilerine büyük imkanlar sunan www.kayakirtasiye.com , kalitesini bu durumda da konuşturmayı ihmal etmiyor. Kaya Kırtasiye, mektuplaşırken pozitiflik yaymak istiyor ve iletişimlerin en canlı hali ile devam etmesini diliyor. Bunlar göz önünde bulundurularak raflar en kaliteli ürünler ile donatılmış durumdadır.

Zarf Çeşitleri Nelerdir?

Evrak gönderimi vaktinde ihtiyaç duyulan en önemli üründür zarf. Alıcı içerisindeki evraktan veya herhangi bir bilgiden evvel zarfı görmektedir. Bu sebep ile zarfın özellikle önemli işlerle alakalı ise kurumsal kimliğinizi yansıtması, kaliteli bir baskıya sahip olması imajınıza katkıda bulunabilir. İsterseniz zarfınızı reklam ve tanıtım amacı ile dahi kullanabilirsiniz. Böylelikle özel tasarımlarınızı zarfınızın üzerine bastırarak yalnızca evraklarınızı değil, bunun yanı sıra mesajlarınızı da alıcıya iletme imkanına sahip olabilirsiniz.

Diplomat Zarf: Üzerinde markanın logosu, sloganı ve adres bilgileri bulunur. Resmi yazışmalar için kullanılan zarf çeşididir.

Buklet Zarf: Antetli kağıtları taşıma amacı gözetilerek kullanılan uzun tarafından düz açılan zarflardır.

Mekanize Zarf: Doğrudan postalama amaçlıdır. Banka, Telekom sektörü ve özel firmalar tarafınca kullanılan çok renkli, pencereli veya penceresiz olarak yapılabilmekte olan zarflardır.

Davetiye Zarfı: İstenilen boyutta ve istek doğrusunda yapılan tasarımlarda hazırlanabilen organizasyon ve davet bildirme amacı ile kullanılan zarf çeşididir.

Torba Zarfı: Antetli kağıt, dosya vb. Evrakları taşıma veya gönderme amacı ile kullanılmaktadır.

CD Zarfı: Hassas olan CD’leri dışarıdan gelen olumsuzluklara karşı koruma amacı ile ve taşıma amacı ile kullanılır.

Mektup Zarfı: Mektup ve evrak gönderileri için kullanılan ağzı tutkallı zarflardır.

Kaya Kırtasiye, yukarıda bahsetmiş olduğumuz farklı çeşitteki zarfları müşterilerine sunmaktan asla kendilerini sakınmıyor. www.kayakirtasiye.com’ a ziyaret ederek size gerekli olan zarf çeşidini satın alıp işinizi en rahat ve en kaliteli bir şekilde sonlandırma imkanına sahip olabilirsiniz. Modern oluşu sayesinde canlı görüntülere sahip olan bu zarflar, alıcıyı dahi cezbedecek!