FİLTRELE

Defter

Defter arayışınız için tüm defter çeşitleri Kaya Kırtasiye online mağazasında sizlere sunuluyor. İstediğiniz defterleri hızlı bir şekilde sitemizden seçip satın alabilirsiniz ve aynı hızlılıkta size teslim edilir. Çok sayıda defter modeli sitemizde mevcuttur. Siz, sadece istediğiniz defter modelini arayın bize size en iyi ve kaliteli defterleri sunalım. Defter satın almak artık çok kolay. Tek bir sitede tüm defterleri inceleyebilir ve ekonomik defter fiyatlarına bakarak aradığınız defteri online satın alabilirsiniz. Kaya Kırtasiye defter kategorisinde size en uygun defterleri şimdi satın alın ve birkaç gün içinde kargonuz kapınıza gelsin. Online olarak siz değerli kırtasiye ürünlerini satın almak isteyenlere sunduğumzu hizmetlerden faydalanmak için sitemizde ürün araması yapabilirsiniz.
 
Temel kırtasiye ürünlerinin en önemli parçalarından biri defterlerdir. Öğrencilik hayatında ya da günlük hayatta her zaman kullanılan ürünlerin başında geliyor. Öğrenciler not tutarken, iş yerlerinde özel notları yazabilmek için yaygın olarak kullanılıyor. Kullanım özelliklerine göre farklı türleri de bulunan defterler tasarımları ve biçimleriyle farklı kullanım seçenekleri sunuyor.
Günlük hayatın bir parçası olan, büyük boy ya da orta boy türleri bulunmaktadır. Büyük boylar genel olarak A4 kağıdı boyutlarında üretiliyor. Bu ürünler genel olarak okullarda kullanım için daha uygun oluyor. Ayrıca,  24, 40, 60,  72 ve 100 gibi farklı sayfa sayılarıyla satışa sunuluyor. Sizler de Kaya kırtasiye farkıyla satışa sunulan alarak ihtiyacınıza bir çözüm bulabilirsiniz. Sayfa sayısı farklı olan defter modellerinin kareli ya da çizgili olarak iki türü var. Okullarda kullanım kolaylığına göre tasarlananlar arasından ihtiyacınıza göre bu modellerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin kapakları da farklı zevklere hitap eden tasarımlara sahiptir. Çizgi film kahramanları, doğa ve manzara resimleri, doğayı korumaya yönelik mesajlar içeren modelleriyle istediğiniz kapak türünü yansıtanları satın alabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı olarak kullanım sağlamayacak kişiler daha çok az yapraklı ürünleri tercih ediyor. 
Orta boylar genel olarak ideal ebatlarda üretiliyor. Bu ürünler daha çok okulun yanında iş yerinde ya da kişisel not alma işlemlerinde kullanılır. Birinci kalite hamurdan sayfalara sahip olan ve kaliteli kapak dizaynı ile dikkat çeken modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Mopak gibi dünya standartlarında kaliteye sahip orta boy defterleri farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. İnce ve uzun tasarımıyla birlikte etkileyici bir dizaynı barındıran ürünlerden ihtiyacınıza yönelik olarak bir seçim yapabilirsiniz.

Birinci Kalite Hamurdan Defter Modelleri

Sayfa sayısı ve tasarımına göre farklı modellere sahip olan defter çeşitleri, farklı fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Online satış mağazamızda sizlere sunulan ürünler arasında fiyatları ve kalitesiyle öne çıkan özel tasarım ürünlerle ders notlarınızı sıkılmadan tutabilirsiniz. Dünyaca ünlü grafik tasarımcıların elinden çıkan kapak dizaynları klasik bir defterden daha fazlasını vaat ediyor.  Yaprak kalitesi bakımından da öne çıkan ürünleri detaylı şekilde inceleyerek kendiniz ve çocuğunuz için en özel ürünleri satın alabilirsiniz.
Kaya kırtasiye farkıyla satışa sunulan defterlerin fiyatları, tasarımıyla birlikte yaprak sayısı gibi etkenlere farklı olarak da değişiyor. Okula yönelik olarak tasarlanan ve A4 veya A5 gibi farklı boyutlarda üretilen modeller birinci kalite hamurdan üretilmektedir. Marka açısında farklılık göstermeyen ancak tasarım bakımından farklı olan bu ürünler kız ve erkek çocuklara yönelik temalarıyla öne çıkıyor. Sizler de yüksek kaliteye sahip, ihtiyacınıza yönelik olanı seç