GÜÇLÜ YAPIŞTIRICILAR

 

Güçlü yapıştırıcılar günlük hayatta çoğu alanda hızlı ve kalıcı çözüm alabileceğiniz yapıştırıcı türleridir. Çoğunlukla mutfakta, banyoda, hobi alanlarında, kırılan eşyalarda, iş yerlerinde, araç tamirinde ve üretim atölyeleri gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bu tür kuvvetli yapıştırıcılar porselen, metal, deri, plastik, ahşap, mermer, alüminyum gibi günlük hayatta sıkça kullanılan yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca çok kuvvetli yapıştırıcılar kullanılmak isteyen yüzeyleri saniyeler içerisinde sağlam ve kalıcı bir hale getirerek hızlı sonuç almayı sağlar. Kullanılan yüzeylerde uzun süre kalıcılıklarını koruyan hızlı yapıştırıcılar aynı zamanda nem, sıcaklık gibi dış etkenlere karşı da dayanıklı kalarak kullanılmak istenen eşyanın normalden daha uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır. Güçlü sprey yapıştırıcılar genellikle hobi işlerinde, sanat çalışmalarında, mobilya imalatı gibi hafif işlerde kullanılırken güçlü sıvı yapıştırıcılar daha çok metal, ahşap, mermer gibi yüzeylerde kullanılmaktadır.

 

GÜÇLÜ YAPIŞTIRICI NASIL KULLANILIR?

 

2 yüzeyi birbirine kalıcı olarak birleştirmeye yarayan güçlü yapıştırıcıların etkili bir şekilde kullanılması için kullanılacak yüzeyin temiz, tozdan arınmış olmasına ve ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle birleştirilecek yüzey metal ise bu yüzde pas olmamasına dikkat edilmelidir. Birbirine yapıştırılacak yüzeylerden birine kuvvetli yapıştırıcı sürülerek yüzeylerin birbirine birkaç saniye boyunca sıkıca bastırılması gerekmektedir. Güçlü yapıştırıcıları kullanırken 2 yüzey arasında hava kabarcığı kalmaması da önem taşımaktadır bu yüzden ahşap gibi pürüzlü yüzeyler birleştirilirken yüzeyin zımparalanması gerekebilmektedir. Aynı zamanda çok güçlü yapıştırıcılar ile yapıştırma işlemi yaparken beden de korunmalı, özellikle el, yüz ve göz için dikkatli olunmalıdır. Eğer kullanılacak güçlü yapıştırıcı sprey formunda ise uygulanacak yüzeyin temizliğinden ve kuruluğundan emin olduktan sonra sprey kutu iyice çalkalanmalıdır. Daha sonra iki karış mesafe bırakarak yüzeye yapıştırıcı sıkılarak yüzeyler birbirine yapıştırılmalıdır.

 

GÜÇLÜ YAPIŞTIRICI FİYATLARI

 

Güçlü yapıştırıcı fiyatları yapıştırıcının kalitesine, miktarına ve formuna göre değişiklik göstermektedir. Günlük hayatınızda size kolaylık sağlayacak sprey ve sıvı formda bulunan en kuvvetli yapıştırıcıları en uygun fiyat ile kayakırtasiye.com’da bulmak mümkündür. En iyi hızlı yapıştırıcı seçeneklerini bünyesinde barındıran Kaya Kırtasiye içerisinde ihtiyacınıza uygun yapıştırıcıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer güçlü yapıştırıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz!