ETİKET MAKİNESİ

 

Etiket, bir ürünün fiyatını, adını, son kullanım tarihi gibi bilgileri içeren ürünün üstüne yapıştırılan bilgilendirici küçük kağıttır. Etiket ürüne özel olarak hazırlanır ve tek tek hazırlayıp ürünün üzerine yapıştırmak zor ve zahmetli olabilir. Bu durumlarda etiket makinesi imdadınıza yetişir. Etiket fiyat makinesinin temel amacı etiketi hazırlayarak ürünün üzerine yapıştırmaktır. Etiket basma makinesi kullanım amacı nedeniyle fiyat basma makinesi olarak da bilinir. Etiket makinesi ile iş yükünden büyük oranda kurtulunur. Genelde basit bir tasarıma ve kullanım mantığına sahip etiket baskı makinesi işletmelerde hayat kurtarır. Etiket makinesi etiketin makine yardımıyla hazırlanmasını ve yapıştırılmasını sağlar. Hızlı ve kolay bir şekilde ürünün üstüne etiket yapıştırılır. Basit çalışma prensibiyle sık sık tercih edilen otomatik etiket makinesi işletmelerdeki etiket hazırlanırken yoğun iş yükünü azaltır. Bu da vazgeçilmez olması için önemli bir sebeptir. Etiketleme makinesi genelde bakkal, market, mağaza gibi perakende satış yapılan yerlerde aktif olarak kullanılır. Marketlerde çok sık kullanılan etiket makinesine market etiket makinesi de denir. Etiket makinesi kullanılarak düzenli raflara sahip olabilirsiniz. Bu şekilde hem mağazanızın profesyonelliğini artar hem de zaman kaybını ve ağır iş yükünü azalır. Müşteriler için de doğru ürün düzeni ve düzenli raflar alışveriş yapacakları mağazalarda ve dükkanlarda önemli bir özelliktir.

 

ETİKET MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ

 

İhtiyaca göre pek çok farklı çeşit ve modelde etiket makinesi bulunur. Elde pratik bir şekilde taşınan el etiket makinesi küçük etiketler basar. Elde taşınmayan ve bir yüzey üstünde duran, daha büyük boyutlarda etiket basabilen makineler de vardır. Bu makineler masaüstü etiket makineleridir. Her ikisinin de kullanım amacı aynı olsa da elde edilen ürün ve makinenin donanımı farklıdır. Endüstriyel etiket makinesi ise daha pahalı fiyatlara satılan ve daha profesyonel kullanımlarda örneğin büyük fabrika ve mağazalarda ihtiyaç duyulan makinelerdir. İhtiyaca uygun olarak alınan etiket makinesi hem sizi gereksiz masraftan hem de iş yükünden kurtaracaktır.

 

ETİKET MAKİNESİ FİYATLARI

 

Etiket makinesi fiyatları makinenin kalitesine, hızına, baskı kalitesine ve özelliklerine göre değişir. Çok yüksek fiyatlara fiyat etiket makinesi satıldığı gibi uygun fiyatlı etiket yazma  makinesi de satılır ve uygun fiyatlı modeller genellikle el etiket makineleridir. Masaüstü etiket makineleri el etiket makinelerine göre yüksek fiyatlara satılır ve genellikle daha profesyonel kullanımlarda gereklidir. El etiket makineleri küçük işletmelerde genellikle ihtiyacı karşılar ve daha büyük bir makine almaya gerek kalmaz. Siz de ihtiyacınıza uygun etiket makinelerini incelemek için kayakırtasiye.com’ u incelemeyi unutmayın. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en kaliteli ve en uygun fiyatlı etiket makinesine ulaşın!