FİLTRELE
80,90 TL

Lol Mor Kalem Çantası Llklk20471

Orijinal Lisanslı Ürün!

80,90 TL

Lol Turkuaz Kalem Çantası Llklk20470

Orijinal Lisanslı Ürün!

80,90 TL

Lol Mor Kalem Çantası Llklk20455

Orijinal Lisanslı Ürün!

80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL
80,90 TL

Kalemlik

Okul denilince ya da ofis denilince akla ilk gelen kırtasiye malzemesi direk kalemler oluyor. Yazmak için, boyama yapmak için ya da daha pek çok amaç ile kullanılan kalemlerin muhafaza edildiği kutulara ise kalemlik adı veriliyor. Tüm kalemlerin bir arada durup kaybolmasını engellemek için kalemlikler kullanmak gerekiyor. Zevkinize, ihtiyacınıza aynı zamanda da bütçenize doğrudan hitap eden kalemlik modellerini satın alabileceğiniz en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Kaya Kırtasye olarak online alışveriş mağaza farkı ile tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı ayağınıza kadar getiren bir hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine sunduğumuz kargo hizmeti ile siz de dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman siparişinizi gönül rahatlığı ile Kaya kırtasiye güvencesi altında oluşturabilirsiniz. Hemen ihtiyaç duyduğunuz kırtasiye malzemeleri ve çok daha fazlasını yakından incelemek ve satın almak için online alışveriş mağazamızı derinlemesine inceleyebilirsiniz!

Birbirinden şık kalemlik modelleri

Kalemlik modelleri sadece okullarda çocuklar için bir gereksinim değil, kırtasiye malzemesi seven, bolca kaleme sahip olan tüm bireyler için birer ihtiyaç haline geliyor. Bu nedenle hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden kalem kutusu seçeneklerini bir arada sunuyoruz. Tek renk, desenli, figürlü, figürsüz gibi sayısız renk seçeneği de sunuyoruz. Zevkinize hitap eden rengi ve modeli seçerek hemen rahatlıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kalemlik modellerinde tek gözlü, çift gözlü ya da üç gözlü seçeneklerimiz de mevcuttur. Kalemlerinizin, ya da kalem kutusunda saklamak istediğiniz ürünlerin yoğunluğuna göre ihtiyacınıza cevap vereni tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin en büyük ortak yanı tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilen kaliteli ürünler olmasıdır. İne aynı durum kalemliklerimiz için de geçerlidir. Öncü markaların birinci sınıf ürünlerini bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Üstelik kalitelerine rağmen son derece cazip fiyat seçenekleri sunmayı da ihmal etmiyoruz! Hemen hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı kalemliklerimizi kontrol ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Kalemlik fiyatları

Kalemlik fiyatları için net bir şey söylemek tamamen yanlış olacaktır. Çünkü sayısız ürün gamı içerisinde farklı kumaş, model, renk, tasarım ve marka seçeneği de yer alıyor. Sunduğumuz fiyatlar ise buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yine de en uygun fiyatların burada olduğunu unutmayın! Hemen bütçenize hitap eden aynı zamanda ihtiyacınıza da cevap veren kalem kutusu modellerimizi inceleyerek satın almanın tam zamanı! Çünkü kaya Kırtasiye online alışveriş mağazamızda şimdi 125TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti yansımıyor!