FİLTRELE

BAYRAKLAR VE ROZETLER

 

Bayraklar, bir ulusun birliğini simgelemek için kullanılırlar ve genelde dikdörtgen biçiminde olurlar. Bayraklar rengi ve biçimi özel olarak tasarlanmış simgelerdir. Türk bayrağı dikdörtgen biçimindedir ve kırmızı zemin üzerine beyaz ay ve yıldızdan oluşmaktadır. Bayraklar genelde bir sopa veya direğin ucuna konarak sallandırılırlar. Türk bayrağı okullarda ve resmi kurumlarda oldukça sık kullanılmaktadır. Birçok alanda kullanılan Türk bayrağı, özellikle resmi bayramlarda, tören yerlerinde, kamu kurumlarında, fabrikalarda, işletmelerde, milli spor karşılaşmalarında, şahsi araçlarımızda, evimizde; kara, hava ve deniz araçlarında kullanılmaktadır. Okullarda ise bayraklar genelde resmi bayramlarda kullanılır. Sınıfın camlarına asılır, çocuklar ellerinde sallar ve etrafı bayraklarla donatırlar. Kullanacağınız amaca göre birçok boyutta bulunan Türk bayraklarından tercih edebilirsiniz.

 

BAYRAK MODELLERİ

 

Çeşitli boyutlara sahip olan bayraklar duvar, dış alan, masa gibi birçok yerde kullanılmasına imkan tanımaktadır. Kaya Kırtasiye ile 100x150 Türk bayrağı, 300x450 Türk bayrağı, 400x600 Türk bayrağı, 500x750 Türk bayrağı, 600x900 Türk bayrağı, 150x225 Türk bayrağı, 15x22,5 Türk bayrağı, 30x45 Türk bayrağı, 120x180 Türk bayrağı, 100x150 Türk bayrağı, 80x120 Türk bayrağı, 70x105 Türk bayrağı, 60x90 Türk bayrağı, 200x300 Türk bayrağı, 40x60 Türk bayrağı, 50x75 Türk bayrağı boyutlarına ulaşabilirsiniz. Küçük boyutlu kağıt Türk bayrağına ise 50’li ve 100’lü şekilde ulaşabilirsiniz. 15x22,5 boyutlarında üçgen saçaklı Türk bayrağını ve 30x45 boyutlarında sopalı bez Türk bayrağını da bulabilirsiniz. Eğer bayrağınızı masanızda kullanmak isterseniz tekli ya da çiftli olmak üzere masa bayrak direği tercih edebilirsiniz. Okullarda genellikle daha küçük boyutlu bayraklar tercih edilir. Daha büyük çaplı olan törenlerde ise büyük boyutta olan Türk bayrakları tercih edilir.

 

TÜRK BAYRAĞI FİYATLARI

 

Türk bayrağı fiyatları seçeceğiniz bayrağın boyutuna ve seçtiğiniz modele göre değişebilmektedir. Okullarda, bayramlarda, iş yerinizde, resmi törenlerde, masanızda Türk bayrağı kullanmak istiyorsanız size uygun olan boyutta bayrağı kolayca bulabilmek için birçok boyutta Türk bayrağına sahip olan Kaya Kırtasiye’ye göz atabilirsiniz. Eğer ihtiyacınıza uygun boyutta Türk bayrağı arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz! Özel boyutta Türk bayrağına ihtiyacınız varsa Kaya Kırtasiye ile iletişime geçebilirsiniz.