FİLTRELE
Ücretsiz Kargo 259,90 TL
Ücretsiz Kargo 396,65 TL
Ücretsiz Kargo 517,35 TL

Okul Sırt Çantaları

Okul Sırt Çantaları

Okul Sırt Çantası

Okul öncesinden başlayarak üniversiteye kadar öğrenciler tarafından kullanılan okul sırt çantası modelleri kitapların, defterlerin ve diğer okul gereçlerinin koyulduğu bir üründür. Akşamdan ya da sabah kalktığınızda okulda gün boyu kullanacağınız tüm ürünleri okul çantasına koyabilirsiniz. Ancak doğru çanta seçimi yapmak son derece önemlidir. Çünkü ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün seçmezseniz okul malzemelerinizi belli bir düzen içinde muhafaza edemezsiniz. Okul çantaları sırt çantalarının bir türüdür. Bu ürünler çocukların zevklerine göre düzenlenen canlı renklere, desenlere ya da baskılara sahiptir. Buna ek olarak iş ya da seyahat için kullanılan çantalardan farklı olarak kitap, defter ve kalem koymak için uygun cep sistemiyle tasarlanmıştır. Daha alt sınıflarda eğitim hayatını sürdüren öğrenciler ilkokul çantası ve beslenme çantası gibi parçaların olduğu okul çantası seti de tercih edebilir. Ayrıca bu setlerin içine kalemlik ve suluk da eklenebilir.
Okul çantası modelleri arasında çocukları fazla yükten kurtaran çekçekli modeller de vardır. Bu ürünler sayesinde çocuğunuz ağır yükleri omuzlarına yüklemek zorunda kalmaz. Kolunu çekerek adeta bir valiz gibi kolayca çekerek taşıyabilir. Çok özel tasarımlara sahip olan okul çantaları öğrencilerin okulda kullanacağı eşyaları mümkün olduğunca en düzgün şekilde yerleştirmek ve vücut anatomisini korumak amacıyla tercih edilir. Tekerlekli modeller ilkokul çağında bulunan çocuklar için daha elverişli olurlar. Bu sayede çocuğunuzun sırtına fazla yük binmez ve çantalarını kendileri taşımanın zevkine varabilirler.

Her Zevke Hitap Eden Okul Sırt Çantası Modelleri

Genelde lise dönemlerinde eğitim hayatlarını sürdüren öğrenciler daha sade modelleri tercih ederler. Bu yüzden daha işlevsel ve daha sakin renklerin yer aldığı sırt çantaları bu kişiler için idealdir. Bunun dışında okul öncesi ve ilkokul seviyesindeki çocukların beğendikleri çizgi film kahramanları ya da oyun karakterleri lisanslı olarak çantalara basılmaktadır. Pembe, kırmızı, sarı, mavi gibi çeşitli renk ve baskı seçenekleriyle istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik Kaya Kırtasiye okul sırt çantası kategorisinde yer alan ürünler sağlık açısından da son derece kullanışlıdır. Bu ürünler ağır yük taşımak zorunda olan çocuklar için sırt kısmı ve askılarla desteklenen ortopedik özellikle üretilmektedir. Bu çantalarda okula tablet, laptop gibi elektronik eşyaları da uygun bölmelerine koyarak güvenli şekilde götürebilirsiniz.
Kız çocuklar ya da erkek çocukları için seçebileceğiniz en uygun okul çantası modelleri markalarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Online satış mağazamızda dünyaca ünlü markaların özel baskılı okul sırt çantası modellerini bulabilir ve lisanslı baskılar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Sırt çantası seçiminde öncelikle çocuğunuzun zevki ve yaşı önemlidir. Her zevki yansıtan modelleri bulabileceğiniz kategorimizde her yaş grubuna uygun büyüklükte ve her ihtiyacı karşılayacak tasarımda ürünleri bulabilir ve çok özel indirimlerle hemen satın alabilirsiniz.