FİLTRELE

Keçeli Kalem

Günlük hayatta, ofis malzemeleri arasında, okul gereçlerinde, her türlü kişisel faaliyette ve boş zaman aktivitelerinde kullanabileceğiniz kırtasiye malzemelerinden biri de keçeli boya kalemleridir. Ofis malzemeleri arasında da önemli belge ve notları daha belirgin hale getirmek için ve gerekli görülen şartlarda uygun renklerde dosyalama işlemlerinde de görev alan keçeli kalem çeşitleri, okul gereçleri alanında da resim dersi aktivitesi başta olmak üzere boyama ve çizim işlemlerinde kullanılıyor. Her türlü kağıt, karton ve tahta türüne sahip yüzeylerde kullanabileceğiniz keçeli kalemler çocukların ve yetişkinlerin hayal dünyasının gelişmesini sağlıyor. Çocukların sağlığını dikkate alan dünyaca ünlü markalar sağlığa uygun malzemeleri kullanarak toksik madde içermeyen kalemler üretiyor. Dermatoloji kliniklerinde gerekli testlerden geçen bu ürünler çocuklar ve yetişkinler için etkin bir kullanım sağlarken, okul öncesi aktivitelerinde çocukların kas gelişimini destekleyerek ince motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor.
Su bazlı mürekkeplerle kullanılan keçeli kalem ürünleri böylece deterjan gibi farklı kimyasallar kullanılmadan eller, eşya ve kıyafetlerden su yardımıyla çıkabiliyor. Kıyafet ve eşyalardan da kolay çıktığı için yaptığınız çizim ve boyama hatalarının da kısa sürede düzeltilmesini sağlar. Canlı ve parlak renkleriyle çocuklar tarafından yoğun olarak ilgi görüyor. Ayrıca uygulama yaptığınız zemine göre pürüzsüz boyama ve çizme etkinliklerinde de sizlere yardımcı oluyor. Geri dönüştürebileceğiniz malzemelerden üretilen keçeli kalemler, küçük çocukların kullanımına uygun olarak üretiliyor. Bu ürünler çocukların yutamayacağı ve boğulma riski oluşturmayacak şekilde havalandırma sistemiyle üretiliyor. Ayrıca bu sistemi sayesinde ürün uzun süre açık kalsa da kurumadan uzun süre bozulmuyor.

Çocukların Gelişimini Destekleyecek Keçeli Kalem Modelleri

Çocukların nesneleri ve objeleri boyutlandırma, el göz koordinasyonu sağlamak gibi becerilerini destekleyen keçeli kalem modelleri, aynı zamanda sağ ve sol beyin fonksiyonlarının da çalışmasına yardımcı oluyor. Çocukların zihinsel gelişimini de destekleyen boyama faaliyetlerine ek olarak yetişkinler için hazırlanan boyama kitaplarında da kullanarak stresli geçen bir günün ardından kendinize vakit ayırmanızı da sağlıyor. Parlak renkler barındıran ürün çeşitleri çizim ve boyamaların uzun süre kalıcı ve canlı kalmasına olanak tanıyor. Ayrıca sağlam uçları sayesinde kolay tutarak boyama deneyimi yapmanızı sağlayan modeller çocuklar için kolay kavranabilme özelliği sayesinde çizim ve boyama etkinliklerine eğlence katıyor.
Ayrıca ailelerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan, çocuklarına vakit ayırmak isteyen anne ve babalar için kaliteli modelleri Kaya Kırtasiye farkıyla sizlere getiriyor. Çocuklarınızla birlikte yapacağınız boyama etkinlikleri sayesinde zihinsel gelişimine yardımcı olurken aile içindeki iletişimi de güçlendirebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini barındıran keçeli kalem ürünleri çocuğunuzun hayal kurma yeteneğini de geliştirmektedir. Ayrıca yetişkinler de bu sayede hayal gücünü harekete geçirerek günlük hayatın getirdiği stres ve yorgunluktan bir an olsun sıyrılabilir. Orijinal tasarımı ve zarif ambalajıyla parlak renklere sahip keçeli kalem modellerini sitemizdeki kategoriden inceleyebilirsiniz.