FİLTRELE

Parmak Boyası

Parmak boyama, parmak boyalar, anaokulu gereçleri, çocuklar için el işi, anaokulu çocukları ve her yaştan kişiler için parmak boyası modelleri sitemizde sizleri bekliyor. Sağlığa zararlı madde içermeyen modeller sayesinde çocukların hayal gücünü geliştirecek oyunlardan birini güvenle onlara sunmuş olursunuz. Çocukların el göz koordinasyonunu geliştiren, konsantrasyonlarını arttıran ve yaratıcılıklarını konuşturmalarını sağlayan bu aktivite sayesinde onların mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsiniz.

Parmak Boyası Türleri

Parmak boyası nasıl yapılır, sağlığa zararlı mıdır diye kafanızda soru işaretleri varsa sizin için gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki sitemizde yer alan tüm boyalar kaliteli ve sınıfının önde gelen ürünleridir. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen parmak boyası ile çocuğunuz ve sizin için eğlenceli dakikalar başlıyor. Farklı renkler, farklı hacimler ve set ürünler sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Sadece parmak ile boyama yapmak zorunda değilsiniz üstelik. Fırça ya da sünger yardımı ile parmak boyama çalışabilirsiniz. Altılı boya, üçlü boya seti, on ikili boyama seti gibi çoklu ürünler sayesinde çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını hesaplı okul alışverişi ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel olarak çalışıyorsanız eserlerinizde uzun vadeler kullanabileceğiniz 1kg gibi büyük miktarlarda boya da sitemizden temin edebilirsiniz. Tekli satılabilen parmak boyası sayesinde spesifik renkleri kolayca satın alabilirsiniz. Play Doh, Nova, Funny Kids, Faber Castell, Craft and Arts gibi kalitesi ile öne çıkan markaların parmak boyama ürünleri sizleri bekliyor. Profesyonel ve amatör tüm çalışmalarınızda size destek olacak bu kaliteli ve kolay uygulanabilir boya sayesinde çalışmalarınıza yeni bir boyut gelecek.

Çocuklar İçin Parmak Boyası

Suda çözünebilir, kaliteli ve yüksek pigment yoğunluklu parlak renklere sahip bu boyalar ile elleriniz birer sanat eseri haline gelecek. Üstelik anaokulu düzeyi, ilkokul düzeyi için kullanımı ve uygulaması oldukça kolay olan bu ürünler sayesinde çocukların ders motivasyonu da artacaktır. Kaliteli boya, resim dersi, güzel sanatlar, evde sanat, ahşap boyama, el sanatları, çocuklar için sanat, çocuk gelişimi, çocukları sanatla tanıştırma aşamasında oldukça yardımcı olacak bu ürünler sayesinde daha verimli zaman geçirebilirsiniz. Boyama sanatını çocuklarla tanıştırmak istiyorsanız parmaklarını kullanarak yaptıkları bu sanat onlar için oldukça eğlenceli olacaktır. Parmaklarını kullanarak boya yapmak el becerisi gelişimi, hayal gücünün kâğıda aktarılması ve motor becerilerin gelişmesi aşamasında her yaştan çocuğun gelişimine katkı sağlayacaktır. Sanat ve çocuk temasında uyumlu ve kaliteli ürünler için doğru yerdesiniz. İyi alışverişler dileriz.