FİLTRELE

Boyalar

Boyalar her alanda ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemeleri arasında yer alıyor. Hem okullar da hem de ofislerde boyalara gereksinim duyulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Farklı sanat dalları için kullanılan boyalar da farklılık gösteriyor. Her ihtiyaca cevap veren boya modellerinin tümünü Kaya Kırtasiye olarak sizlere sunuyoruz. Boya ihtiyaçlarınızı hem perakende hem de toptan olarak bizden satın alabilirsiniz. Son derece cazip toptan fiyatlarımı ile seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek anında Kaya Kırtasiye güvencesi altında satın alabilirsiniz.

Yağlı Boyalar

Şahane tablolar yapmak ve resimlerdeki renk tonlarını ayarlamak için birbirinden farklı yağlı boyalar arasında seçim yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm boyalarda aradığınız renk pigmentlerini ve yoğunluğunu kolayca yakalayabiliriniz. Hemen yağlı boyalar kategorisini ziyaret ederek aradığınız modeli seçip satın alabilirsiniz. 12’li veya tekli seçeneklerde tüp şeklinde gramajlı olarak sunduklarımız da yer alıyor. Üstelik simli ya da simsiz tüm seçenekler ilgili kategoride sizleri bekliyor!

Parmak Boyalar

Parmak boyalar ise artık hem yetişkinlerin hem de çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özgürce parmaklarınız ile yapacağınız tüm resim çalışmalarında kullanabilirsiniz. Renk tonları ise sayısız alternatif olarak sunuluyor. Tümüne daha yakından bakmak ve setlerini toptan ya da perakende olarak satın almak için hemen parmak boyalar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Akrilik Boya Çeşitleri

Akrilik boya çeşitleri de yine en sık kullanılan ve tercih edilen boya çeşitleri arasında yer alıyor. Aradığınız yağlı boya seçenekleri için yine tüm boyut ve renk seçeneklerini Kaya kırtasiye olarak sizlere sunuyoruz. Boya çeşitlerimizin tümünden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Genelde yine tekli ve gramajlı olarak sunulan yağlı boya çeşitlerinde oldukça uygun fiyat fırsatları da sunduğumuzu bilmelisiniz. Boyaları daha yakından görmek ve dilediğiniz renkleri bulup hemen satın almak için ilk yapmanız gereken şey anında kategori ziyareti yapmanızdır.

Kuru veya Pastel Boya Seçenekleri

Okulda istenen ve birçok etkinlikte kullanılan kuru ve pastel boya seçenekleri de sayısız ürün gamımız arasında yer alıyor. En sık kullanılan bu boyalarda birinci sınıf markaların ürünlerini kategoride sunuyoruz. Uzun soluklu kullanabileceğiniz kaliteli kuru veya pastel boya alternatiflerini de yine ilgili kategoriden yakından inceleyebilir ve güvenli alışveriş seçenekleri ile anında satın alabilirsiniz. Boya fiyatları ise tamamen farklılık gösteriyor. Her boyanın pigmenti, türü ve modeli birbirinden farklı olduğu için fiyatlarımız da buna göre şekilleniyor. Hemen inceleyip güvenli online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.