FİLTRELE

Masaüstü Gereçleri

Değişen çalışma alanları ve teknoloji günümüzde ofislerin daha çok tercih edilen iş yerlerine dönüşmesini sağladı. Masa başı işlerde not almak, dosyalamak, sınıflandırmak, renklendirmek ve sunum yapmak oldukça sık yapılan eylemlerden. Haliyle bunları yaparken birçok masaüstü gereçleri bize eşlik ediyor. Uzun saatler aynı ortamda çalıştığınızda size yardımcı olan bu ürünlerin fonksiyonel ve şık olması geçen saatlerde zevkle işe sarılmanızı sağlayacak.

Kullanışlı Masaüstü Gereçleri

Masanızda kalabalığı sevmiyorsunuz ve size gereken masaüstü gereçleri için hem fonksiyonellik hem de dekoratiflik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde Ofis Malzemeleri > Masaüstü gereçleri seçiminizle ilgili sayfaya tek tıkla yönlendirilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği ile burada sizlere aradığınız ürünü bulma garantisi veriyoruz. Delgeç, ataş, dosya rafı, kartvizitlik, sümen takımı, masaüstü seti, zımba teli, raptiye, toplu iğne, makas… Ofiste ihtiyacınız olacak her ürüne ulaşabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Masaüstü Gereçleri

Majör ve minör tüm ürünlerimizde sevdiğiniz renk ve model seçeneklerini bulabilirsiniz. Örneğin evrak rafı istiyorsunuz. Fakat ofiste sıradanlıktan oldukça da sıkıldığınızı düşünüyorsanız mavi, pembe, gri, bordo gibi farklı renk seçenekleri olan evrak raflarına kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik bu ürünler hareketli raflara sahip olup bu sayede size kullanım kolaylığı sağlar. Sadece bununla da sınırlı değil daha küçük ürünlere göz atalım. Lazım olan evrak ve sunum akışlarını ayrıştırmak için sıklıkla ataş tercih etmenize rağmen beyaz kâğıtta bir fark yaratmak istiyorsanız. Gold, metalik, bronz, puantiyeli, sarı, pembe, siyah, yeşil, mavi gibi farklı ve canlı renkleri de barındıran ataşlara bakabilirsiniz. Ataş diyip geçmemek gerek uzun saatler ofiste çalışırken tek bir renk dahi sizi canlı tutar.

Kaliteli ve Hesaplı Seçenekler

Özel bir ambiyans sağlamak için sümen takımlarına bakabilirsiniz. Renk seçenekleri ve kaliteden ödün vermeyişiyle havalı masaüstü gereçleri ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. Değişen takım içeriği ile aradığınız sayıda ve çeşitte ürüne ulaşmanız daha kolay olur. Üstelik ödeme kolaylıkları ve geniş ürün skalası ile kendinize birden fazla opsiyon sağlayabilirsiniz. Zımba telinden kartvizitlik seçeneklerine her modelde ürüne bütçenize uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.