FİLTRELE

Mum Boya

Resim sanatın çalışma alanı en geniş dallarından biridir. Çeşit çeşit boya tipi, özel karakalem kalemleri, çizim için farklı zemin seçenekleri ve boyama teknikleri ile oldukça bol seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Kişiye boya – zemin – teknik üçgeninde oldukça çeşitli kombinasyonlar sunmaktadır. Mum boyalar da bu farklı seçeneklerden biri. Çalışırken ekstra malzemeye (su, seyreltici kimyasallar vb.) ihtiyaç olmaması sebebiyle size temiz ve konforlu bir deneyim sunar. Aynı zamanda diğer boyalar ile entegre çalışabilir, orijinal eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Çalışması oldukça eğlenceli olan mum boyalar ile çocuğunuzun el becerisinin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Mum Boya Çeşitleri

Anaokulu düzeyindeki çocuklar için de uygun olan mum boyalar, ekstra özel defter almanıza gerek kalmadan standart resim defteri üzerine çalışılabilir. Sitemizin ana sayfasından Okul malzemeleri > Boyalar > Mum boyalar seçiminiz ile ürünlerimizin yer aldığı sayfaya yönlendirilirsiniz. Burada sizi çeşitli renk ve sayıda mum boyalar bekliyor. Tekli ve çoklu paketler halinde satılan ürünlerimiz, çalışmalarınızda size kolaylık sağlayacak. Farklı renkler ile tek pakette resminize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Siyah kâğıt üzerinde de çalışabileceğiniz mum boyalar ile farklı bir doku yakalamanız mümkün. Buna ek boyalarımız tüp ve kalem tipi olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu sayede teknik anlamda da değişim yaratabilirsiniz. Mum boya setleri, değişen sayıda renk seçeneğiyle ihtiyacınız olan ürünü bulmanızda kolaylık sağlar. 3 – 12 – 24 kalem seçeneği ile aradığınız modeli bulmanız çok kolay. Daha önce mum boya aldıysanız ama bazı renkler eksik ya da kayıp ise tekli ürün almak sizin için daha hesaplı olacaktır. Aynı kategori içinde tekli mum boya modellerini de inceleyebilir, istediğiniz rengi sipariş edebilirsiniz. Mum boyalar sulu boya ile oldukça güçlü bir çalışma sunmaktadır. Mum boya ile yaptığınız çizim üzerine sulu boya çalışarak tek resimde iki boyayı vurgulayabilirsiniz. Mum kısım suyu iteceğinden son halinde eşsiz bir görüntü kazanır.

Uygun Fiyatlı Mum Boyalar

Ürünlerimizin tamamı yüksek kalitede olup çocukların kullanımına uygundur. Üstelik 150 TL üzeri ücretsiz kargo seçeneği ile tüm kırtasiye alışverişinize kendinizi yormadan tamamlayabilirsiniz. Buna ek hızlı kargo seçeneğini de unutmayın. Siparişinizi verdiğiniz gün, ürünlerinizi ilgili kargo şirketine teslim ediyoruz. Bu sayede en kısa zamanda elinizde olacak malzemeleriniz ile çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını tamamlayabilir, resim çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Buna ek alışverişlerinizde kampanya kodu kullanarak eşsiz indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kırtasiye ve sanata dair alışverişlerinizde 1989’dan beri sizlerle beraberiz.