FİLTRELE

Pano

Okullarda ya da iş yerlerinde herhangi bir bilgiyi ya da belgeyi göze hitap edecek şekilde sunacak ya da yapılan çalışmayı sergilemek amacıyla kullanılan aksesuarlar panolardır. Pano modelleri özellikle okullarda ve sınıflarda duyuru amaçlı kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda satışa sunulan bu ürünler; figürlü pano, mantar pano, camekanlı mantar pano, alüminyum çerçeveli kumaş pano gibi farklı malzemelerden üretilmiştir. Bu malzemeler hem kaliteli hem de uzun süre kullanılacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca figürlü modeller, ahşap malzemeden zararsız su bazlı boyalarla boyanmıştır. Bu yüzden çocuklarınız hiçbir şekilde zarar görmez. 
Günümüzde okulların koridorlarında, öğretmenler odasında ya da idarelerde çeşitli amaçlarla kullanılır. Ayrıca bunun yanı sıra çalışma ortamlarını oluşturan mekanlarda da kullanılabilir. İş yerleri ve ofislerde de çeşitli amaçlarla kullanılan panolar oldukça pratik bir kullanım sağlamaktadır. Sizler de çalışma ortamınızda yapacaklarınız ya da unutmamanız gereken durumları göz önünde bulundurmak için tercih edebilirsiniz. Bu ürünler farklı malzemelerden yapılmıştır ve kullanım amacına göre çeşitli şekillerde üretilir. Bu ürünler bir kısmı iğne ile asılmaya uygunken bir bölümü de bantla ya da farklı malzemelerle asmaya yönelik olarak üretilmiştir. Ayrıca panolar güzel süslendiğinde etkili bir iletişim aracı görevi de görebilirler. Kaya kırtasiye farklıyla sizler de okullarda, iş yerinizde, ofisinizde hatta odanızda çeşitli ihtiyaçlarınızı yansıtacak pano modellerini bulabilirsiniz.

Sunumlarınıza Fark Katacak Pano Çeşitleri

Özellikle okullarda yoğun olarak kullanılan panolar farklı amaçlar için üretilmektedir. Yaptığınız görsel çalışmaları okulunuzun çeşitli yerlerinde sergileyebilirsiniz. Böylece hem görsel hem de estetik bir çalışma ortamı ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik okullarda kulüp çalışmalarını yansıtacak pano modelleri her öğrencinin yaptığınız etkinliklerden haberdar olmasını sağlayabilir. Bununla birlikte her ders için yapılan çalışmaları yansıtabileceğiniz, öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarını her zaman zinde tutabilir ve derse karşı olan tutumları değiştirebilirsiniz.
Okullarda kullanılan panoların bir amacı da özel günler hakkında duyurulara ve görsellere yer vermektir. Böylece öğrencilerde milli ve manevi bilinci geliştirebilirsiniz. Ayrıca öğrencileriniz ülkemizde ve dünyada kutlanan ulusal, yerel ve global özel günler hakkında bilgi sahibi olarak kendini geliştirebilir. Ayrıca sınıfta yer alan pano modelleriyle öğrencilerinizin çalışmalarını sergileyebilir ve onlara kazandırmak istediğiniz becerilerle ilgili buradan akıllarında kalacak pratik bilgilere yer verebilirsiniz.
Okullarda ya da iş yerlerinde kullanılan duyuru panoları ile personellere duyurulmak istenen mesajlar buradan sergilenebilir. Böylece daha etkili bir iletişim akışı sağlanabilir ve belli işlerin takibi buradan yapılmaktadır. Ofislerde, evlerde ya da okullarda çeşitli amaçlar için kullanabileceğiniz panolar farklı boyutlarda üretilmektedir. Genelde dikdörtgen şeklinde üretilen bu ürünleri istediğiniz boyutlarda Kaya Kırtasiye farkıyla ilgili kategoriden inceleyerek en uygun fiyatlarla satın alabilir ve görsel olarak çalışma ortamınızı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.