LASTİKLİ DOSYALAR

Lastikli dosya; öğrenciler, kamu kurumları, kamu kuruluşları, ofis çalışanları ve daha birçok kişi tarafından belgeleri saklamak amacıyla kullanılmaktadır. Belgelerin arşivlenmesi açısından lastikli klasör oldukça önemlidir. Bu tür dosyaların içerisinde ders notları saklanabileceği gibi makbuz, sertifika, fiş ve fatura gibi çeşitli evraklar da saklanabilir. Lastikli klasör dosya kullanarak belgeler yıpranmadan muhafaza edilebilir. Ayrıca lastikli kutu klasör içine konan belgeler kolaylıkla kaybolmaz arandığında rahatlıkla bulunabilir. Yaptığınız projeleri ve ödevleri lastikli dosya içerisine koyarak hem yıpranmasını önler hem de daha düzenli bir görünüm oluşturursunuz. Lastikli öğrenci klasörü okullarda zamanla kullanılmaya başlamış ve bir vazgeçilmez haline gelmiştir. Öğrenciler genelde dosyanın içerisine aldığı notları, ödevleri ve sunumlarını koyarak kullanmaktadır. Bu şekilde ayrı parçalar halinde bulunan kağıtlar birbirine karışmaz, yıpranmaz ve aranan kağıt kolaylıkla bulunur.

 

LASTİKLİ DOSYA ÇEŞİTLERİ

Günümüzde sürekli kağıtlarla uğraşan kişiler için vazgeçilmez olan lastikli dosya çeşitleri oldukça farklı seçeneklerle bulunmaktadır. Zamanla popülerleşen bir lastikli dosya çeşidi seperatörlü dosyadır. Körüklü dosya olarak da bilinen seperatörlü dosya içerisinde farklı bölmeler bulundurmaktadır. Bu bölmelere istediğiniz ismi vererek belgelerinizi kategorilere ayırabilirsiniz. Belgelerin türlerine göre ayarlanabilen bu bölmeler istenilen belgeyi kolayca bulabilmeyi sağlamaktadır. Özellikle öğrencilerin çok fazla işine yarayan körüklü dosyalar derslerin çeşitlerine göre ayrılabilmektedir. Böylelikle derste alınan notlar ya da derse ait ödevler birbiriyle karışmayacaktır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan lastikli dosyalar oldukça uzun ömürlüdür. Dış etkenlerden belgelerinizi koruyan lastikli dosyalar aynı zamanda düzenli bir görünüm de sağlamaktadır. Lastikli dosyalar pek çok zevke uygun olarak çeşitli renklerde üretilmektedir. Beyaz, bordo, sarı ve yeşil gibi renklerde bulunan lastikli kutu dosyalarından gözünüze en çok hitap edeni tercih edebilirsiniz.

 

LASTİKLİ DOSYA FİYATLARI

Belgeleri arşivlemeye yarayan lastikli dosyalar farklı markalar tarafından üretilmektedir. Seçtiğiniz lastikli dosyanın markasına göre fiyat değişiklik gösterecektir. Kaliteli lastikli dosya tercih ederek hem dosyayı uzun süre kullanır hem de tekrardan lastikli dosya satın alma masrafından kaçınırsınız. Bunun için Kaya Kırtasiye size farklı markalarla kaliteli seçenekler sunmaktadır. Eğer siz de belgelerinizi korumak ve arşivlemek için lastikli dosya bakıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!