FİLTRELE

SIVI YAPIŞTIRICILAR

 

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza daha çok giren yapıştırıcının en çok kullanılan türlerinden biri olan  sıvı yapıştırıcı akışkan forma sahip olan yapıştırıcı türlerine genel olarak verilen bir addır . Genelde içerisinde ağaç özü ve balmumu gibi içerikler vardır. Sıvı yapıştırıcılar kullanım alanının çokluğu ve çoğu yüzeyde çözüm sağlaması ile günlük hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Pratik bir şekilde kullanarak çözüm alabileceğiniz sıvı yapıştırıcıyı evinizin birçok yerinde, hobilerinizi geliştirirken, tamirat işlerinde, iş yerlerinde kullanabilir ve vazo, bardak, tabak gibi bazı kırılan eşyalarınızı düzeltebilirsiniz. Birleştirmek istediğiniz nesneleri ise çok kısa sürede birleştirerek hızlı çözüm sağlamaktadır. Sıvı yapıştırıcıları ahşap, kumaş, cam, kağıt, karton gibi aklınıza gelen bir çok yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıldığı alanda da uzun süre kalarak size uzun süreli bir çözüm sağlar.  Özellikle öğrenciler tarafından çokça ihtiyaç duyulan sıvı yapıştırıcılar çocukların hobi alanlarında, okullarda ve yapacakları ödevler için kullanılmaktadır.

 

SIVI YAPIŞTIRICI NASIL KULLANILIR?

 

Şeffaf sıvı yapıştırıcı kullanmak istediğiniz yüzeyi temizlemeli, yüzeyin tozdan ve kirden arındırılmış ve kuru olmasına özen göstermelisiniz. Birbirine yapıştırmak istediğiniz iki yüzeyden birine sıvı yapışkan sürdükten sonra yüzeyleri birbirine bastırarak bir süre bekleyip ondan sonra kurumaya bırakabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan sıvı yapıştırıcıyı her alanda kullanıp hızlı çözümler sağlayabilirsiniz. Sıvı yapıştırıcınızın uzun ömürlü olması için yapıştırıcınızın kapağını kapalı tutmanız gerekmektedir. Yapıştırıcılarınızı soğuk ortamdan çok ılık ortamlarda saklamanız da ömrünü etkileyecektir. Çocuklar için bazı ödev işlerine yarayan sıvı yapıştırıcıyı kullanırken çocuklara dikkat etmeli, gözetiminizde bulundurmalısınız. Çocuğunuz için su bazlı sıvı yapıştırıcılar da tercih edebilirsiniz, su bazlı yapıştırıcılarda çocuklara zarar verecek kimyasallar bulunmamaktadır.

 

SIVI YAPIŞTIRICI MODELLERİ VE FİYATLARI

 

Sıvı yapıştırıcı fiyatları seçmek istediğiniz markanın ve yapıştırıcının ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Birçok çeşide sahip olan Kaya Kırtasiye ’de solventsiz yapıştırıcı, simli yapıştırıcı, puzzle sıvı yapıştırıcısı, çift taraflı sıvı yapıştırıcı, sıvı silikon yapıştırıcı gibi birbirinden farklı çeşitlere göz atabilirsiniz.  İhtiyacınıza göre en iyi sıvı yapıştırıcı çeşitlerine uygun fiyatlarla bakmak için kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!