FİLTRELE

Sulu Boya

Sulu boya resim yaparken en çok tercih edilen boya türleri arasında yer alıyor. Renklerin su ile seyreltilerek kullanıldığı bu boya türü için de yine en önemli detaylardan biri renklerin pigment yoğunluğu ve kalitesidir. Resimlerinizi daha kaliteli hale getiren birinci sınıf markalara ait sulu boyalar satın almayı hedefliyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Kaya Kırtasiye online alışveriş mağazamızda dünya markalarının sulu boya modellerini sizlere sunuyoruz. Rengarenk, muazzam resimler yaparken kullanabileceğiniz, su ile seyrelttiğiniz zaman da tama istediğiniz renk tonuna dönüşen boyalarımız tamamen birinci sınıf malzemelerden üretiliyor. Üstelik Kaya kırtasiye olarak her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunduğumuzu da unutmayın! hem toptan hem de perakende kırtasiye malzemeleri ve boya ihtiyaçlarınızın tümünü online alışveriş mağazamızdan satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz güvencemiz altında sizlere sunuluyor.

Rengârenk Sulu Boya Çeşitleri

Hem profesyonel hem de ilkokul, ortaokul veya lise dengi okullarda resim dersi için tercihe edebileceğiniz birbirinden farklı sulu boya modelleri burada! Bildiğiniz üzere sulu boyalarda en güzel alternatif birden fazla fiyat seçeneğinin bulunmasıdır. Kaya kırtasiye olarak bizde sizlere her bütçeye hitap eden farklı markaların ürünlerini cazip fiyatlar ile sunuyoruz. Profesyonel ya da normal sulu boya olarak nitelendirilen boya çeşitlerinin en temel farklarından biri boyalarda kullanılan pigment farklarıdır. Online alışveriş mağazamızın ilgili kategorilerinde sizlere Play doh, Umur, Fatih, Faber Castell, Prıtt gibi birinci sınıf markaların ürünlerini sunuyoruz. Her markanın ambalajları ve sulu boya setleri hem özellik hem de fiyat bakımından tamamen farklılık gösteriyor. Genelde 8’li, 12’li veya 24’lü setler sıklıkla tercih edildiği için kategorilerimizde de bu setlere yer veriyoruz. Hemen ihtiyacınız olan ve aynı zamanda da bütçenize hitap eden boya seçeneklerimizi bir arada görmek istiyorsanız ilgili kategorilerimizi hızlıca ziyaret ederek ürünleri güvenle satın alabilirsiniz!

Sulu Boya Fiyatları

Sulu boya fiyatları markaya, set boyutu ve adetine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ancak normal şartlarda da en kaliteli markaların sulu boyaları dahi oldukça cüzi fiyatlarla sunuluyor. Kaya Kırtasiye olarak yılların tecrübesi ile sizlere en kaliteli boyaları en uygun fiyatlarla sunma konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Aradığınız renk tonları, markalar ve setler için ilgili kategorimizi ziyaret edip detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin tümünü dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden siparişinizi oluşturup satın alma fırsatını kaçırmayın! Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tamamen bedava!