MAGAZİNLİKLER

Ofislerde, okullarda ve evlerde çok sayıda çeşitli kağıtlar ve evraklar bulunur. Belgeler ve evraklar artık her ne kadar dijital ortamda saklanıyor olsa da birçok kişi hala belgelerini basılı olarak da kullanmaktadır. Çok sayıda bulunan bu tür kağıtların kaybolmaması için bir arada tutulması gerekmektedir. Magazinlik ise bu işlevi görmektedir. Magazinlikler kağıtları beraber tutmak için ideal bir kırtasiye ürünüdür. Ayrıca magazinlik dosyalar etrafı düzenleyerek daha temiz bir görünüm sağlarlar. Çalışma ortamında daha verimli çalışabilmek için toplu ve düzenli bir alana ihtiyaç duyarsınız. Çünkü çalışmanızı yaparken dağınık ortam hem konsantrasyonunuzu azaltacaktır hem de ihtiyacınız olan kağıtları ararken vakit kaybedeceksinizdir. Magazinlikler de etrafı düzenlemenize yardımcı olarak bu verimli çalışma alanını size büyük oranda sağlamış olur. Magazinlik klasör içerisine sadece evraklar değil kitaplar ve dergiler de konulabilir. Eğer birden çok magazinliğe sahipseniz bunları yan yana dizerek çok daha toplu ve hoş bir görüntü de sağlayabilirsiniz. Yan yana dizilen magazinlikler adeta küçük bir kütüphane gibi duracaktır.

 

MAGAZİNLİK MODELLERİ

Magazinlikler belgeleri arşivlemek dışında görsellik açısından da işe yaradıkları için birçok farklı seçeneği bulunmaktadır. Farklı malzemelerden yapılan magazinlikler arasında plastik magazinlik, metal magazinlik, karton magazinlik ve suni deri magazinlik yer almaktadır. Malzemelerinin yanı sıra magazinlikler renkleri açısından da farklılık göstermektedirler. Magazinliklerin gri, siyah, kırmızı, beyaz, mavi, yeşil ve bordo gibi farklı renkleri mevcuttur. Görsellik açısından renkler her ne kadar önemli olsa da ürün seçmede kalite de oldukça büyük bir faktördür. Size her daim kaliteli kırtasiye ürünleri sunmaya çalışan Kaya Kırtasiye ‘de; Mas magazinlik, Globox magazinlik, LEITZ magazinlik, Esselte magazinlik ve Olfa magazinlik çeşitlerini bulabilirsiniz. Bazı magazinlik modellerinde etiketlik bulunmaktadır. Etiketlikler sayesinde belgelerinizi ayırabilirsiniz. Örneğin bir magazinliği projeniz diğerini ise ders notlarınız için kullanabilirsiniz. Böylelikle iki ayrı kategoriye ait kağıtlar birbirine karışmayacak ve belgenizi ararken zaman kaybetmeyeceksiniz.

 

MAGAZİNLİK FİYATLARI

Magazinlik fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına ve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Koyduğunuz ortamda düzenli ve hoş bir görüntü yaratan magazinlik en ucuz ve en kaliteli seçenekleriyle Kaya Kırtasiye ‘de. Eğer siz de zevkinize hitap edecek, evinize ve ofisinize yakışacak bir magazinlik arıyorsanız kayakirtasiye.com tam size göre!