A5 OKUL DEFTERLERİ

 

En az yazının icadı kadar eski bir geçmişe sahip olan defter her yaştan ve her kesimden kullanıcıya sahiptir. A5 defter, yazmayı yeni öğrenen ilkokul öğrencileri, üniversite öğrencileri ve yazarak çalışan birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük hayatta hızlıca not almamıza yarayan kareli defter ve çizgili defter pratik kullanımıyla işlerimizi kolaylıkla planlamamızı sağlar. A5 defter boyutu ise evrensel olarak 15x21’dir. Özellikle küçük çanta taşıyan kişiler için A5 defter boyutu oldukça kolaylık sağlamaktadır.

 

 A5 OKUL DEFTERİ ÇEŞİTLERİ

 

A5 boyutu defterler, karton kapak defter olarak bulunabileceği gibi plastik kapaklı defter olarak da bulunabilir. Karton kapaklı defterlerin yüzeyi daha sert iken plastik kapak defterlerin yüzeyi daha yumuşaktır. A5 Kareli defter ve A5 çizgili defter yaprak sayısına göre Kaya Kıratsiye’de; 120 yaprak kareli defter, 80 yaprak kareli defter, 60 yaprak kareli defter, 96 yaprak kareli defter, 40 yaprak kareli defter, 72 yaprak kareli defter, 144 yaprak kareli defter,120 yaprak çizgili defter, 60 yaprak çizgili defter, 80 yaprak çizgili defter, 100 yaprak çizgili defter, 72 yaprak çizgili defter, 40 yaprak çizgili defter, 96 yaprak çizgili defter seçenekleriyle mevcuttur.

 

A5 OKUL DEFTERİ KULLANIM ALANLARI

 

A5 defter, öğrenci ya da çalışan fark etmeden birçok kişi için uygun kullanıma sahiptir. Günlük hayatta unutmamanız gereken şeyleri hızlıca not alabilir, ders notlarınızı tutabilir, gün içinde yapacaklarınızı planlayabilir, yemek tarifleriniz bile yazabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz amaca uygun yaprak sayısını belirledikten sonra defter seçimi yapabilirsiniz. Çizgili defterleri ağırlıklı olarak yazı yazmak için tercih ederken kareli defterleri işlem ya da çizim gerektiren dersleriniz için tercih edebilirsiniz. Derste dinlediklerinizi A5 defterinize not alarak daha sonra dersi gözden geçirebilirsiniz. Her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz A5 defterinizi parkta, okulda, kafede istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

A5 OKUL DEFTERİ FİYATLARI

 

A5 okul defteri fiyatları kapağının plastik ya da karton oluşuna göre, yaprak sayısına göre ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Farklı renklerde, çeşitli yaprak sayılarına sahip a5 defterleri kayakırtasiye.com’ da incelemeyi unutmayın. En kaliteli ve uygun fiyatlı A5 defter çeşitlerine Kaya Kırtasiye güvencesiyle ulaşın!