FİLTRELE

LAPTOP ÇANTASI

 

 

Laptop bilgisayarlar günümüzde sıklıkla kullanılan bir bilgisayar türüdür. Kullanım kolaylıklarından en önemlisi taşınabilir olmalarıdır. Bu özellikleriyle çalışanlar ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kullanıcılar diledikleri yerde laptoplarını kullanarak çalışabilirler. Taşınabilir olmaları nedeniyle tercih edilen laptopları uygun şartlarda taşımamak ise cihazın güvenliği açısından tehlikeli olabilir. Cihazları herhangi bir darbeye, toza, yağmura veya dışarıdan gelebilecek diğer etkenlere karşı korumak için ise laptop çantaları tercih edilir. Sıradan bir sırt çantasında taşındığında, çantanın içindeki kişisel eşyalar tarafından laptop çizilebilir veya çanta su geçirmez özelliğe sahip değil ise laptop zarar görebilir. Ayrıca kuvvetli askılarıyla laptopu herhangi bir yerden düşme tehlikesinden korur ve ağırlığı dengeli bir şekilde dağıtarak uzun süreli taşımalarda vücudu ortopedik zararlardan korur.

 

 

LAPTOP ÇANTASI ŞEKİLLERİ

 

 

Laptop çantası sırt, omuz ve el çantası olarak 3 şekilde satılır. Laptop çantalarından en kullanışlı olanı laptop sırt çantasıdır. Bilgisayar sırt çantası olarak da satılan bu ürünler laptop sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Ergonomik tasarımlarıyla herhangi bir sırt çantası gibi elde bir ağırlık veya kalabalık yapmadan, sırtta güvenli bir şekilde laptop taşınmasını sağlar. Darbeye ve suya dayanıklı olan laptop sırt çantası içine laptop dışında laptop aksesuarlarını ve telefon, kitap gibi eşyaları taşımak için de sıklıkla ayrı bölmeler içerir. Diğer bir kullanışlı model ise laptop omuz çantalarıdır.  Değişik tasarımlar ve renkleriyle tarzınızla da uyum sağlayan bilgisayar çantaları, bilgisayarın büyüklüğüne göre çeşitli ebatlarda satışa sunulur.

 

 

LAPTOP ÇANTASI ÖLÇÜLERİ

 

 

Çeşitli büyüklükte olan laptoplara uygun olan laptop çantaları üretilir. Laptopunuzun ebadına uygun laptop çantası alarak yerden tasarruf edebilirsiniz. 15.6 inç laptop çantası, 17 inç laptop çantası gibi boyutları bulunan çantalar laptopunuzla uyum sağlar. Çoğu model sadece laptop taşımakla kalmaz aynı zamanda laptop aksesuarlarını taşımak için de gerekli yere sahiptir. Örneğin 17 inç laptop sırt çantası ile hem uygun büyüklükteki bilgisayarınızı hem de ona ait aksesuarları rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

 

 

LAPTOP ÇANTASI FİYATLARI

 

 

Bilgisayar çantası fiyatları markasına, modeline, tasarımına, kullanılan malzemelere ve kalitesine göre oldukça geniş bir aralıktadır. Güvenlik derecesine ve kalitesine göre laptop çantası fiyatları da artar. Ancak her bütçeye uygun bilgisayar çantası bulmak mümkündür. Tarzınıza uygun ve kaliteli laptop çantalarına kayakırtasiye.com’ da ulaşabilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en uygun fiyatlı ve en iyi laptop çantası alışverişi için doğru adrestesiniz!