KOLİ BANT MAKİNELERİ

 

Koli bantlama makinesi, elinize oturacak bir kabzaya sahiptir ve çoğunlukla koli paketlemek amacıyla kullanılmaktadır. Oldukça portatif olan ve size kolay bir kullanım sağlayan koli bandı makinesi her türlü kutuyu güvenli bir şekilde kapatabilmenizi sağlar. Koli paketleme makinesi ile kapattığınız kutuları istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca normalde bantlamakta sıkıntı çekeceğiniz büyük ve ağır kutuları kolayca kapatabilirsiniz. Size kolaylık sağladığı kadar zaman da kazandırır ve kutu paketleme işinizi daha rahat bir hale getirir. Normalde çok daha uzun sürede bantlanacak kutuları bantlama makinesi sayesinde çok daha kısa bir sürede bantlayabilirsiniz. Evde, ofiste ya da iş yerinizde fark etmeksizin birçok yerde koli bantlama makinelerine ihtiyaç duyulur.  Özellikle depolama ve toptan satış işlerinde kullanılan bant makineleri, nakliye işlerinde ve kargo işlerinde de oldukça sık ihtiyaç duyulan bir üründür.

 

KOLİ BANT MAKİNESİ MODELLERİ

 

Kaya Kırtasiye’de; standart koli bantlama makinesi, büyük bant makinesi, geniş koli bantlama makinesi, sessiz koli bant makinesi, ekonomik koli bantlama makinesi ve bant kesme aparatı bulabilirsiniz. Kullanacağınız amacı seçtikten sonra standart ya da geniş koli bantlama makinesi tercih edebilirsiniz. Çünkü bütün bantlama makineleri her türlü banda uygun değildir, her bir makinenin kaç mm’ye kadar banda uygun olduğu değişmektedir. Hangi modeli tercih ederseniz edin koli bantlama makinenizi plastik, karton ya da kağıt yüzeye sahip ambalajlarda kullanabilirsiniz.

 

KOLİ BANDI MAKİNESİ NASIL KULLANILIR?

 

Koli bantlama makinelerinin çoğunda bantlar yandan koyulur. Yandan yükleme sayesinde kısa süre içinde kolayca bant makinesini yeniden doldurabilirsiniz. Bandın yapışkan tarafı aşağı bakacak şekilde yerleştirmelisiniz. Yerleştirirken bandınızı makinedeki metal boşluktan geçirerek bıçağın üzerinden yukarı çekmelisiniz. Bandınızı makineye yerleştirirken makinenin haznesini bandın genişliğine uygun olarak ayarlandıktan sonra bandınızı yerleştirin. Koli bantlama makineleri bandı bölmeye yarayan keskin bir bıçağa sahip olduklarından kullanırken dikkatli davranılmalıdır.

 

KOLİ BANDI MAKİNESİ FİYATLARI

 

Koli bandı makinesi fiyatları seçeceğiniz makinenin modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyacınıza uygun, iş yerinizde ya da evde kullanacağınız koli bandı makinesi arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!