FİLTRELE

MASA SETİ

 

Ofisler iş yükünün ve çalışma temposunun oldukça yoğun olduğu alanlardır. Bu yoğunluk dağınıklık ve çokça evrak ile iş yükünü beraberinde getirir. Bu yoğunluğa yetişebilmek için aranılan eşyalara ve evraklara rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor olması gerekir. Derli toplu bir görüntü estetik olarak hoş olacağı gibi, toplu bir çalışma ortamı motivasyon ve verimi de artırır. Ofislerdeki dağınıklığı azaltmak ve bunu yaparken şık bir görüntüye ulaşmak için çok çeşitli eşyalar üretilmiştir. Bunlardan bazıları evrak rafı ve masa setidir. Ofis masaüstü set tek parçadan oluşabileceği gibi çoklu parçalı da olabilir. Özellikle ofislerde çok çeşitli türde ve renkte kalemler kullanılır ve bunların belirli bir düzen halinde ve kolayca erişilebilir halde bulunması gerekir.  Eğer masa seti kalemlik de içeriyorsa ofis kalemlik seti de denir ve bu set tek parçadan oluşurken bu parça kendi içinde bölmelere ayrılmış olabilir. Masa üstü kalemlik seti ile kalem, silgi, ataş, not kağıtları gibi sık kullanılan ve sürekli erişmek gereken malzemelere kolay ulaşım sağlanır. Günümüzde iş hayatında ve özel hayatımızda sıklıkla kullandığımız akıllı telefonları evrak yığını ve diğer dağınıklıkların içinde kaybetmemek ve kolayca ulaşmak için akıllı telefon standı bulunan ofis masaüstü setleri dahi üretilmiştir.

 

MASA SETİ ÇEŞİTLERİ

 

Ofis seti de denilen bu ürünler farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Kullanılacak yere ve zevkinize uygun olan ofis masa seti seçilerek ofisinizi kişiselleştirebilir ve dağınıklıkları toplayabilirsiniz. Deri masaüstü set kaliteli görünümüyle ofisinize profesyonel bir hava katar ve oldukça uzun ömürlü kullanım vaat eder. Metal masa seti şık görüntüsüyle ofisinize giren müşterileri ve iş insanlarını etkilemenizi sağlarken kullanışlılığıyla eşyalarınızı mükemmel bir şekilde toplar. Mermer masa seti ise elit görüntüsüyle göz doldurur. Kristal masa seti kaliteli ve profesyonel duruşuyla ofisinize bambaşka bir hava katar. Ahşap masa seti hem dayanıklılığı hem de hoş duruşuyla masa seti alırken doğru bir tercih olacaktır. Bu setler çoklu parçalardan da tek parçadan da oluşabilir. Setlerin dışında masaüstü bardak altlığı, masaüstü telefonluk, masaüstü zili alarak tek parçayla da masanızın üzerinde ihtiyacınız olan şıklığa ve kullanışlılığa erişebilirsiniz. Masaüstü denge topları satın alarak hem şık bir görüntüye ulaşabilir hem de stratejik düşünme ve odaklanma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Masanızın üstüne alacağınız masaüstü kum saati ile de tek parçada şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

MASA SETİ FİYATLARI

 

Masa seti malzeme kalitesine, malzeme türüne, parça sayısına, parça türüne göre oldukça geniş fiyat aralığında satılır. Metal file masa seti uygun fiyatlara satılırken mermer ve metal masa seti daha pahalı fiyatlara satılır. Fiyatlar satın alınan masa setinin kalitesini az çok gösterir. Siz de bütçenize uygun masa seti alışverişi için kayakırtasiye.com’ u incelemeyi unutmayın. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en şık ve kaliteli masa setine ulaşın!