YAKA KARTI- İSİMLİKLER VE AKSESUARLARI

Yaka kartları genellikle yoğun iş hayatında kullanılmaktadır. Büyük firmalarda ve devlet kurumlarında oldukça tercih edilen yaka kartları kişileri rahatça tanıyabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Çok sayıda çalışana sahip olan iş yerlerinde çalışanların isimlerini unutma sorunu böylelikle en aza indirgenmektedir. Ayrıca hizmet sektöründe çalışanlarca da kullanılan yaka kartları, müşteriler ile çalışan kişilerin arasında sağlıklı iletişim kurulmasına yardımcı olur. İş yerine ya da kurumlara girişlerde kullanılan kimliklerin taşınması için de oldukça kolay bir kullanım sağlar. İş yerlerinin dışında eğitim alanında, seminerlerde, sempozyumlarda, fuarlarda ve konferans gibi birçok çeşitli alanda da kullanılmaktadır. İşlevselliği oldukça fazla olan yaka kartlarını istediğiniz alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. İsimlikler ise genelde mağazalardaki ya da marketlerdeki ürünlerin isimlendirilmesinde kullanılmaktadır. Ürünler hakkında tüketiciye bilgi sağlayan isimlikler reyon etiketliği ya da reyon fiyat etiketi gibi farklı amaçlarla kullanılabilir.

 

YAKA KARTI – İSİMLİK VE AKSESUAR MODELLERİ

Kart poşeti çeşitlerini Kaya Kırtasiye’de 12x11, 10x14,5 ve 7,5x9,5 boyutlarında 100’lü olarak bulabileceğiniz gibi 85x115 boyutlarında güvenlik tipi kart poşeti ve 54x86 boyutlarında dikey kart poşeti bulabilirsiniz. Yaka kartlarını kullanırken genelde yaka kartı ipine ihtiyaç duyulur. Kart askı ipi sayesinde yaka kartları kolaylıkla gidilen yere taşınır ve kaybolma riski olmaz. Yaka kartı askılığı metal klipsli olarak beyaz, turuncu, kırmızı ve lacivert seçenekleriyle 50’li olarak bulunmaktadır. Yoyo olarak da bilinen yaka kartı tutucularını kullanarak sürekli yanınızda taşımak zorunda olduğunuz kartları giysine asabilirsiniz. Yuvarlak yoyo kullanarak kimliğinizle girmek istediğiniz yere kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Reyon etiketleri ise birçok çeşitte ve boyutta bulunmaktadır. 10’lu olarak bulunan reyon etiketleri 90x130, 80x120, 7x10 ve 60x90 boyutları ile Kaya Kırtasiye’de yer almaktadır.

 

YAKA KARTI – İSİMLİK VE AKSESUAR FİYATLARI

Yaka kartı ve aksesuarlarının fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. İşyeriniz, çalışanlarınız ya da kurumunuz için yaka kartı ve aksesuarlarına ihtiyaç duyuyorsanız size kaliteli seçenekler sunan kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz! Kaya Kırtasiye’de bulunan birçok çeşide göz atabilir ihtiyacınıza uygun olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.