FİLTRELE

Pastel Boya

Farklı çeşitleri ve özel renk seçenekleriyle hayal gücü geliştirme işlemlerinde son derece faydalıdır. Küçük yaşlardan itibaren çocuklara faydalı olan pastel boya ürünleri boyama kitapları, resim defterleri ya da her türlü yüzeyde, etkili bir boyama etkinliği yapmanızı sağlar. Bu sayede çocuklar keyifli dakikalar geçirebilirler. İlkokul ve lise öğrencileri tarafından yoğun olarak tercih edilen pastel boya çeşitleri özellikle resim dersi için yoğun olarak tercih ediliyor. Sizler de özgün çalışmalar, doğa resimleri, hayal gücünüzü zorlayacak çizimleri bu boyalarla çizebilirsiniz. Birbirini tamamlayan desenleri, gölge geçişi ya da hayali karakterinizi daha canlı ve etkili bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan bu ürünler parlak renklere sahiptir.
Toz boyayan maddelerin, katı bir hamur olma aşamasına kadar tebeşir ve su ile karıştırılmasıyla ortaya çıkan, kapatıcı özelliğiyle tüm boyama etkinliklerinin ana malzemesi olmayı başarıyor. Kağıt, ahşap, tuval ya da farklı yüzeylerde istediğiniz gibi çizim yapabileceğiniz, hata yaptığınızda kolayca gidermenizi sağlayacak soluk renklere hareket katmanıza yardımcı olacak pastel boya, daha koyu renk tonlarını yakalamanıza yardımcı olur. Çizim yeteneğinizi kağıda aktardığınızda ortaya çıkardığınız ürünü daha etkili klan ve kara kalemle çizdiğiniz çalışmaları renklendiren, sulu boya çalışmalarının eksik noktalarını tamamlama aşamasında da kullanılabilir.

Her Renk Seçeneğinde Pastel Boya Çeşitleri

Kaya Kırtasiye pastel boya kategorisinde her renk seçeneğini bulabilirsiniz. Farklı boya çeşitlerini kullandığınız çalışmalarda bu ürünler dengeleme işlemini yerine getirir. Farklı boyalarla oluşturdunuz eserlerinize bu boya yardımıyla geçiş sağlayabilir ve boyaların ahengini daha kolay şekilde ortaya koyabilirsiniz. Farklı kullanıcılar için etkin çözümler getiren pastel boyaların markaları ihtiyacınız doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Ülkemizde bu ürünler 12, 24 ve 36’lı seçeneklerle satışa sunulur. Bunların için geçiş tonlarını ya da ana renkleri oldukça canlı bir şekilde bulabilirsiniz. Okullarda da kullanabileceğiniz bu ürünler profesyonel olarak iş hayatında da sizlere yardımcı olacaktır. Sunum, proje ve çizim gibi çalışmalarınızı bu ürünlerle renkli hale getirebilirsiniz.
Farklı yüzeylerde kullanılma kolaylığı sayesinde sizlere etkili bir renk geçişi sağlayan bu ürünler özellikle projelerinizde önemli noktaları gösterebileceğiniz, not almanız gereken yerleri öne çıkarabileceğiniz ve önemli noktaları belirtebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Böylece daha verimli bir çalışma yakalayabilir ve ortaya daha düzenli bir çalışma çıkarabilirsiniz. Renk yoğunluklarını kaybetmeyen ve ufalanmayan yapıda kolay kullanım sağlar. 
Hafif sürmelerde 50 derece üzeri sıcaklığa dayanabilen bu ürünler, hayal ve resimlerinizden tüm sınırları alıp götürüyor. Etkileyici parlaklığa sahip renkleri kağıt, ahşap, taş ya da farklı yüzeyler üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca pastel boyalar okul öncesi dönemde çocukların gelişimine de büyük katkı sağlamaktadır. Farklı markaların sağlık dostu boya kalemlerini hemen ilgili kategoriden satın alabilirsiniz.