PLASTİK VE KARTON KLASÖRLER

Plastik klasör ve karton klasörler belgeleri ve evrakları düzenlemek için ideal kırtasiye ürünleridir. Klasörler ile önemli tüm belgelerinizi arşivleyebilir, koruyabilir ve düzenleyebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir ürün olan klasör ofislerin vazgeçilmezidir. Evlerde de sıkça kullanılan klasörler, kağıt ve türünden nesneleri sert kapağı sayesinde yıpranmadan korumak için bire birdir. Dış yüzeyleri silinebilir olan klasörleri silerek temiz tutabilirsiniz. Halkalı sisteme sahip olan klasörler içerisine aynı zamanda şeffaf dosya takma olanağı da sağlar. Kapağın üzerinde yer alan delik sayesinde yukarıda bulunan klasörler işaret parmağıyla rahatça alınabilir. Üzerinde bulunan etiketlere ise istediğiniz bilgiyi yazarak klasörleri kategorilere ayırabilirsiniz. Böylelikle aradığınız belgeyi klasörü açmadan rahatlıkla bulabileceksiniz.

 

PLASTİK VE KARTON KLASÖR ÇEŞİTLERİ

İş hayatının ve evlerin vazgeçilmezlerinden olan klasörlerin oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Plastik ve karton klasör çeşitleri de oldukça fazladır. İhtiyaca göre farklı genişliklerde, boyutlarda ve renklerde üretilirler. En yaygın olarak kullanılan boyut seçeneği ise A4 boyutunda olan klasörlerdir. Genişliklerine göre ayrılan klasörler ise; geniş karton klasör, dar karton klasör, plastik geniş klasör ve dar geniş klasör şeklindedir. Geniş klasör dosya çeşitleri genelde 28,5 x 32 x 7 cm boyutunda bulunurken dar klasör çeşitleri 28,5 x 32 x 5 cm boyutunda bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunan klasörleri Kaya Kırtasiye ‘de; geniş mavi klasör, pembe klasör geniş, dar pembe klasör, beyaz klasör, siyah klasör, kırmızı klasör ve daha birçok renk çeşidi ile bulabilirsiniz. Farklı renkler tercih ederek arşivinizdeki belgeleri renklere göre ayırabilirsiniz. Renklere göre ayrılmış kategorilerde aradığınız konuya ait belgeyi bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Size oldukça kaliteli seçenekler sunan kırtasiyemizde Esselte klasör, Multiofis klasör, Leitz klasör ve Alemdar klasör çeşitleri bulunmaktadır. Karton kutu klasörün en popüler markalarından biri olan Alemdar karton klasör geniş seçeneğiyle 28,5 x 32 x 7 boyutu ile yer almaktadır.

 

PLASTİK VE KARTON KLASÖR FİYATLARI

Plastik klasör fiyatları ve karton klasör fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Dar klasör ve geniş klasör fiyatları genelde aynıdır ve oldukça uygundur. Hem ekonomik hem de oldukça işlevsel olan klasörler birçok renk ve boyut seçeneğiyle Kaya Kırtasiye ‘de bulunmaktadır. Eğer siz de ofisiniz, arşiviniz ya da eviniz için klasör satın almak istiyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!