ZIMBA TEL SÖKÜCÜ

Zımba en sık kullanılan ofis ve kırtasiye malzemelerinden birisidir. Zımba kağıtları ve evrakları bir arada tutmaya yarayan pratik bir alettir. İçine konulan zımba tellerinin basınç yardımıyla kağıtları delip bir arada tutmasıyla çalışır. İş hayatında ve okul hayatında birbiriyle alakalı evrak ve kağıtların bir arada tutulması ve o konuyla ilgili bir araştırma yapılacağı zaman bir arada bulunmaları oldukça önemlidir. Ofis ve işyerlerinde ve hatta okullarda sürekli kağıtlarla haşır neşir olunduğu için kağıtları kaybetmek sıkça gerçekleşir.  Böyle bir durumda yapılması gereken iş yapılamaz ve hatta işyerlerine geri dönülemez hasarlar verilebilir. Bu durumdan kaçınmak için ise zımba imdadınıza yetişir. Zımba kullanılarak kağıtları kaybetmemek ve evrakları bir arada tutmak garanti altına alınmış olur. Ancak bazen önceden zımbaladığımız kağıtları birbirinden ayırmak ve ayrı ayrı kullanmak isteyebiliriz veya kısımlara ayırıp daha sonra başka evraklarla zımbalamak isteyebiliriz. Bazı durumlarda da dikkatsizlikle yanlış kağıtları birbirine zımbalayabiliriz. Böyle bir durumda zımba telini kağıtlardan sökmek gerekir. Elle sökmek oldukça zordur ve sökerken evraklara zarar vermek de istemeyiz. Böyle durumlarda zımba teli sökücü yardımıyla zımba telleri kağıtlara zarar vermeden kağıttan ayrılabilir. Zımba sökücü özellikle fotokopi merkezlerinde ve ofislerde, yani aktif zımba kullanılan yerlerde muhakkak bulunur ve sık sık da kullanılır. Çeşitli modelleri bulunan zımba çıkarıcılardan uygun olan satın alınarak kullanılabilir.

 

ZIMBA TEL SÖKÜCÜ ÇEŞİTLERİ

Zımba tel sökücüler yapıldıkları malzemeye, modeline, markasına ve kalitesine göre çeşitlenir. Kimi zımba çıkarıcılar tamamen metalden üretilirken, kimisi plastikten üretilir. Pens tipi zımba sökücüler ve standart tip tel sökücüler de bu aletin modelleridir.

 

ZIMBA TEL SÖKÜCÜ FİYATLARI

Zımba teli sökme aparatı genel olarak uygun bir fiyat aralığında satılır. Zımba çıkarıcıların uygun fiyatlarına rağmen kullanımı oldukça etkili ve rahattır. Sık zımba kullanılan ofis ve fotokopi merkezlerinin vazgeçilmezlerinden olan tel zımba sökücüler değişik model ve çeşitleriyle sitemizde ve mağazalarımızda satılmaktadır. Siz de en kaliteli ve uygun fiyatlı zımba tel sökücü çeşitlerini kayakırtasiye.com’dan inceleyebilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en kullanışlı zımba tel sökücü alışverişi için doğru adrestesiniz!