KALEMLİK

Artık hayatımızın her alanında kalem ve diğer kırtasiye araçlarını kullandığımız için bunları düzenli bir şekilde tutmaya yarayacak ürünler ararız. Vazgeçilmez kırtasiye ürünlerinden biri olan kalemlik ise bu konuda ihtiyacı karşılayacak ürünlerden biridir. Bu yüzden kalemlikler oldukça gereklidir. Kalem kutusu oldukça farklı tasarımlarda ve renklerde bulunmaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde kullanacağınız kalem kutusunu zevkinize göre tercih etmeniz sizi daha mutlu edecektir. İçine kalemlerin konulduğu bir kırtasiye ürünü olan kalem kutuları tercih edilerek kalemlerin kaybolmasının önüne geçilebilir. Aynı zamanda masaüstü kalemlikler evinizdeki ya da iş yerinizde masanızın daha düzenli ve itinalı görünmesine yaracaktır. Masa kalemliğini içinde bölmesi olan bir model tercih ederek içine koyacağınız kalemleri de organize edebilirsiniz. Bu özelliğiyle masaüstü kalemlik organizer olarak da kullanılabilmektedir.

 

KALEMLİK MODELLERİ

Kalemlik çeşitleri, modelleri ve renkleriyle oldukça farklılık göstermektedir. Kişilerin her gün kullanacakları ve görecekleri masa kalem kutusunu kendi zevklerine göre seçebilmeleri oldukça önemlidir. Beğenilerek kullanılan bir eşyadan daha çok verim alınacaktır. Kaya Kırtasiye ’de ise kalemlik çeşitleri; suni deri kalemlik, silindir kalemlik, perfore kalemlik, krom kalemlik, kral şakir kalem kutusu ve çeşitli ofis kalemlik seçenekleriyle bulunmaktadır. Metal ve krom kalemlikler oldukça sağlam ve kullanışlı olmaları nedeniyle ofislerde ve okullarda oldukça sık tercih edilmektedirler. Oldukça şık olan bu tür kalemliğin yanı sıra suni deri kalemlikler de kaliteli ve şık görünüşleri sebebiyle ofislerde ve iş yerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Suni deri kalemlik masaüstüne ve odanıza oldukça şık bir hava katacaktır. Daha çok çocuklara hitap eden, üzerinde çizgi film karakteri basılı olan kalemlikler ise çocukların oldukça hoşuna gitmektedir. Bu tür kalemlikler çocukları hem mutlu etmekte hem de kalemlerle bir şeyler yazma, çizme hevesini arttırmaktadır.

 

KALEMLİK FİYATLARI

Kalemlik fiyatları seçeceğiniz kalemliğin modeline ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Zevkinize uygun kalemliği bulabilmek için birbirinden farklı ve güzel kalemliklere sahip Kaya Kırtasiye’ye bakabilirsiniz. Siz de uzun süre kullanacağınız ve masanıza şıklık katacak bir kalemlik istiyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!