FİLTRELE

DİPLOMAT ZARFLAR

 

Günlük yaşantının vazgeçilmezi olan zarflar ne kadar basit görünseler de aslında birçok işlev görmektedirler. İş dünyasında ise firmalar birçok nedenle neredeyse her gün iç ve dış yazışma yapmaktadırlar. Firmalar ise yapacakları dış yazışmalarda kullandıkları materyallerin kendilerini yansıtmalarını ve temsil etmelerini isterler. Bu yüzden de firmalar kullanacağı materyallerin firmanın imzasını taşıdığından emin olmak isterler. Genelde firmaların logosu ve bilgileri diplomat zarfın üzerine basılır. Aynı zamanda diplomat zarflar firmanızın imajını güçlendirmeye ve işinizdeki yetkinliği göstermenize yardımcı olur. Önceden antetli kağıtlar kullanılmaktaysa da artık günümüzde firmaları daha iyi temsil eden diplomat zarf kullanılmaktadır. Zarf çeşitlerinden olan diplomat zarf, özellikle ofis ortamlarında çokça kullanılmaktadır. Aynı zamanda pencereli zarf olarak da bilinir. Üzerinde genelde firmanın imzasını taşıyan pencereli diplomat zarfın içine belgeler, çeşitli evraklar ya da faturalar konmakta. Hatta penceresiz olan diplomat zarfları para zarfı olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca üzerinde oldukça geniş alan barındıran diplomat zarflar reklam ve pazarlama amacı ile de kullanılabilir.

 

DİPLOMAT ZARF MODELLERİ

 

Firmaların kurumsallığının bir sembolü olarak görülen ve firmaların resmi kurumsal yapılarına katkı sağlayan zarf diplomat çeşitlerini Kaya Kırtasiye’de; 110 gr 25’li penceresiz ve pencereli diplomat zarf, 10,5x24 90 gr diplomat zarf, 11,4x16,2 110 gr diplomat zarf, 10,5x24 110 gr diplomat zarf, 110 gr ve 90gr extra diplomat zarf pencereli , 500’lü 10,5x24 diplomat zarf ve krafton pencereli diplomat zarf olmak üzere bulabilirsiniz. Kolay kullanımları nedeniyle diplomat zarf modellerinden en çok 10,5x24 boyutunda olan zarf tercih edilmektedir. Kullanacağınız amaca uygun bir diplomat zarf boyutu seçtikten sonra üzerine firmanızla ilgili istediğiniz bilgileri ve logoları bastırabilirsiniz. İçerisinde yapışkan bulunan diplomat zarfları kolaylıkla kapatabilirsiniz. Ağzı kolaylıkla kapanan diplomat zarfların içerisine rahatlıkla toplu para da koyabilirsiniz.  

 

DİPLOMAT ZARF FİYATLARI

 

Diplomat zarf fiyatları, seçeceğiniz zarfın boyutuna ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Penceresiz diplomat zarf ve pencereli diplomat zarfı çeşitli adet ve boyut seçenekleri ile sunan kayakirtasiye.com ile firmanıza kurumsallık katacak ve firmanızın imzasını ortaya çıkaracak bir diplomat zarf seçmek için doğru adrestesiniz!