FİLTRELE

MEKTUP – DAVETİYE – CD ZARFLARI

 

Zarflar özellikle iş ortamlarında kullanılsa da günlük hayatta da çoğu kişi tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Pek çok çeşidi bulunan zarflardan; mektup zarfı, davetiye zarfı ve cd zarfı oldukça sık kullanılmaktadır.

 

MEKTUP ZARFI NEDİR?

 

Mektup zarfları, her ne kadar günümüzde mektup gönderimi azalmış olsa da çeşitli amaçlarla kullanılmaya devam etmektedir. Ayrıca mektup zarfları sadece mektup göndermek için değil bazı evrakları göndermek için de posta zarfı olarak kullanılmaktadır. Davetiyelerinizi de mektup zarfı ile istediğiniz kişilere göndermeniz mümkündür. Mektup zarfını sadece bir kişiye mektup göndermek için değil, değerli notlarınızı saklamak için de kullanabilirsiniz.

 

DAVETİYE ZARFI NEDİR?

 

Davetiye zarfları, genelde yapılacak organizasyon ya da davetlerin yeri ve zamanı hakkında bilgi vermek amacı ile kullanılmaktadır. Kullanacağınız davetiye zarfları davetinizi daha özenli ve eğlenceli planlamanızı sağlayacağı gibi davetlilerinize verdiğiniz önemi de öne çıkaracaktır. Davetiye zarfları diğer zarf türlerine göre daha renkli ve şıktır. Farklı ölçülere sahip olan davetiye zarflarından size uygun olan boyutta ve renkte olanı tercih edebilirsiniz.

 

CD ZARFLARI NEDİR?

 

Kullanıcılar tarafından tercih edilen bir diğer zarf çeşidi ise cd zarfıdır. Genelde pencereli bir yapıya sahip olan CD zarflarının penceresiz modelleri de mevcuttur. CD zarfları genelde ürünle ilgili bilgi verme amacı taşıyan kişilerce kullanılmaktadır. Ayriyeten kullanacağınız CD zarfları, CD’lerinizin taşınırken çizilmesini de önleyecektir. Önemli verilerin saklandığı CD’lere, CD zarfları bir tür koruma sağlamaktadır.

 

MEKTUP- DAVETİYE – CD ZARF MODELLERİ

 

Kaya Kırtsiye’de mektup zarf çeşitlerini 11,4x16,2 boyutunda 25’li olarak bulabilirsiniz. Renkli davetiye zarfı seçeneklerini ise pembe, beyaz, mavi, sarı ve yeşil renklerinde olmak üzere 13x18 boyutlarında bulabileceğiniz gibi diğer boyut seçenekleriyle de bulabilirsiniz. CD zarflarını ise; 12,5 x 12,15 CD zarfı boyutunda pencereli ve penceresiz seçenekleriyle bulabilirsiniz. Zarflar çok adetli şekilde satılmaktadır, ihtiyacınız olacak adedi belirleyerek zarf seçiminizi yapabilirsiniz.

 

MEKTUP – DAVETİYE – CD ZARFI FİYATLARI

 

CD zarfı, davetiye zarfı ve mektup zarf fiyatları seçeceğiniz ürüne ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Birçok renkli davetiye zarfına ve birçok zarf çeşidine sahip kayakirtasiye.com ile zarf çeşitlerini incelemek için doğru adrestesiniz!