HAVA KABARCIKLI ZARF

 

Günlük hayatta pek çok eşyayı ve evrakı muhafaza etmemiz veya bir yere götürmemiz gerekebilir. Bunun için üretilmiş birçok zarf çeşidi vardır. Ancak sıradan zarflarla hassas veya kırılabilecek, bozulabilecek eşyaları kargolamak tehlikelidir. Sıradan zarflarla gönderilen hassas eşyalarda nakliye işleminden sonra bozulmalar, kırılmalar gözlenebilir. Hava kabarcıklı zarf ise bu taşıma esnasında zarf içindeki eşyaların ve evrakların zarar görmemesi için üretilmiş bir zarf çeşididir. Hava kabarcıklı bir zarf, sıradan zarfın içine yerleştirilmiş baloncuklu ambalajdan oluşur. Baloncuklu ambalaj sayesinde zarf suya, neme, baskıya, darbeye, yırtılmaya karşı sağlam hale gelir.  Hava kabarcıkları sayesinde oldukça dayanıklı hale gelen bu zarfın dış cephesi de sıradan bir zarfa göre daha dayanıklıdır. Bu özellikler zarf ile gönderilecek eşyaların herhangi bir hasara uğramadan taşınabilmesini sağlar. Hava baloncuklu zarfa konulacak eşya yerleştirildikten sonra kendiliğinden yapışkanlı yapısı sayesinde kapatılarak eşyanın güvenli şekilde taşınması sağlanır.

 

 

HAVA KABARCIKLI ZARF ÇEŞİTLERİ

 

Hava kabarcıklı zarflar kraft kağıdından yapılmıştır. Bu zarflarda değişen şey ise boyutlarıdır. Torba zarflar gibi birçok kullanım amacına uygun boyutlarda hava kabarcıklı zarflar üretilmiştir. 13x17 cm zarf,17x25 cm zarf, 16x23 cm zarf, 26x35 cm zarf, 30x40 cm zarf, 32x42 cm zarf, 37x45 cm zarf, 37x50 cm zarf boyutlarında üretilen hava baloncuklu zarflar amaca uygun ölçülerde seçilerek kullanılır. A3, A4, A5, A7 kağıt boyutu gibi çeşitli standart kağıt boylarına uygun olarak da üretilen zarflar o boyuttaki kağıdı veya o ölçülere uygun boyuttaki eşyayı  güvenle barındırır. Kitap, evrak, mücevher, CD, telefon, tablet gibi hassas eşyalar uygun boyuttaki hava kabarcıklı zarflar yardımıyla hasar görmeden posta yoluyla gönderilebilir.

 

 

HAVA BALONCUKLU ZARF FİYATLARI

 

Hava baloncuklu zarf fiyatları ebatlarına göre değişiklik gösterir. Taşınacak veya muhafaza edilecek eşyaya uygun boyutta seçilen baloncuklu zarf satın alınarak gereksiz harcama yapmaktan kaçınılabilir. Ayrıca bu zarflar dayanıklı dış cephesi ve kendinden yapışkanlı yapısı ile birden çok kez kullanılabilir, tekrar zarf satın almaya gerek kalmadan ekonomik şekilde evrak veya eşya taşınabilir. Siz de istediğiniz ebatta havalı zarfı kayakırtasiye.com’ da inceleyebilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle en uygun fiyatlı ve kaliteli hava kabarcıklı zarf alışverişi için doğru adrestesiniz!