ÇEKÇEKLİ OKUL ÇANTASI

Okula giden çocuk ve gençler için çanta muhakkak gereklidir. Okula giden çocuk ve gençler defter, kalem, silgi ve boya ürünlerini ve diğer bütün eşyalarını çantalarına koyarak taşırlar. Bazen çantalar çok ağır olur ve çantayı sırtta taşımak zorlaşır. Böyle bir durumda okul çantası çekçekli modelleri imdadınıza yetişir. Bu çanta çeşitlerine tekerlekli çanta da denir. Çekçekli okul çantası, kişilerin bellerine yüklenen ağırlığı ve bel ağrılarını azaltmayı amaçlar. Kullanan kişi dilediği zaman çekçekli kolundan tutarak çekçekli sırt çantasını taşıyabileceği gibi, sırtına takarak da kullanabilir. Çekçekli okul çantalarının zemininde tekerlek sistemi bulunur. Çekçek kolu ve tekerlekleri ile tekerlekli okul çantasını taşımak oldukça kolay bir iştir.

 

ÇEKÇEKLİ OKUL ÇANTASI ÇEŞİTLERİ

Çekçekli okul çantaları herkese hitap edecek değişik renk ve tasarımlarda üretilir. Sürgülü okul çantası olarak da anılan çekçekli çantalar farklı okul dönemindeki çocuklara özel tasarımda ve renklerde üretilir. Çocuk çekçekli çanta modelleri kral şakir çekçekli okul çantası gibi çizgi film kahramanlarının figürleriyle süslenebilir. Çekçekli ilkokul çantası, çekçekli anaokulu çantası, çekçekli ortaokul çantası gibi her döneme uygun çekçekli okul çantası çeşitleri sitemizde ve mağazalarımızda mevcuttur. Çekçekli çantaların çekçek boyları da kullanacak kişinin boyuna göre değişir. Küçük çocuklar için daha kısa çekçek boyuna sahip çantalar satın alınabilirken, uzun boylu daha büyük yaştaki çocuklar için daha uzun çekçek boyuna sahip çanta satın alınabilir.

 

ÇEKÇEKLİ OKUL ÇANTASI FİYATLARI

Çekçekli çanta fiyatları çantanın kalitesine, markasına, boyutuna, üretildiği maddeye ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Geniş bir fiyat aralığında satılan çekçekli çantalardan ihtiyaca uygun olan satın alınabilir. Çekçekli çocuk çantası içinde değişik boyuttaki eşyalara uygun gözler bulunur. Çocukları bel ağrısı şikayetinden kurtaran çekçekli okul çantaları tekerlek sistemleri ile son derece kullanışlıdır. Pratik ve ergonomik tasarımları ve kaliteli kumaşları ile tekerlekli sırt çantası gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli çekçekli okul çantası çeşitlerinin farklı ve ilgi çekici tasarımlarına kayakırtasiye.com’da göz atabilirsiniz. Kaya Kırtasiye güvencesiyle çekçekli okul çantası satın almak için doğru adrestesiniz!