FİLTRELE

Okul Malzemeleri

Okulun açılmasına az bir zaman kala velileri tatlı telaşlar sarmış durumda. Bu tatlı telaşlar bazen yanlış okul ürünleri almaya kadar sürükleyebiliyor insanları. Bu dönemde çocukların mutluluğu ve sağlığını gözeterek okul ürünleri alışverişi yapılmalıdır. Sağlıklı olan kaliteli ürünler ile çocuklarınızı daha güven duygusu ile okula gönderebilirsiniz. Kaya Kırtasiye, okul ürünleri alışverişinde de velileri yalnız bırakmıyor. Çünkü çocukların okulda sağlıklı ve mutluluk dolu günler geçirmesini diliyor. www.kayakirtasiye.com’ u ziyaret ederek çanta, defter vs. Ürünleri en kalite dolu şekilde satın alabilirsiniz. Kaliteli seçim sadece sizin elinizde. Kaya Kırtasiyede kalitesiz herhangi bir ürüne rastlamak mümkün değil. www.kayakirtasiye.com’ u ziyaret etmek sadece size düşen. Gerisince sadece çocuğunuzun zevkine hitap edecek olan modeldeki okul ürünlerini sepete eklemek olacaktır. ‘’Kaliteli mi acaba?’’ diye dahi sorgulamanıza gerek olmayacaktır. Çünkü Kaya Kırtasiyede kalitesizliğe geçit yok.

Doğru Çanta Seçimi

Okul eşyalarını koymak için sağlıklı bir okul sırt çantası satın almanız gerekmektedir. İçinde ağır yük taşıyacak olan çocuklarınız için çantaların kol kısmının çocuğunuzu rahat ettirmesi oldukça önem arz eden bir husustur. Yeni bir çanta alıyorsanız şayet, çocuğunuzun sağlığını tehdit etmeyecek çantalara listenizde yer vermeniz gerekmektedir.

Doğru Defter Seçimi

Defter satın almadan evvel okulun açılmasını beklemekte yarar vardır. Öğretmenler gerekli olan -çizgili veya kareli- defterleri isteyecektir velilerden. Fakat defter satın alırken de önemli olan noktalar mevcuttur. Defter alırken sayfaların kalınlığına dikkat etmelisiniz. Özellikle çocuğunuz okulda yeni ise fazla yanlışı olacak ve silgiyi sürekli olarak kullanacaktır. Eğer sayfalar kalitesiz ve ince ise defter maalesef ki çabucak yırtılacaktır.

Doğru Kalem Seçimi

Canlı renge sahip olan kalemler çocukların ve yetişkinlerin daima ilgisini çekmektedir. Üstelik ders çalışmak için birebirlerdir. Fakat kalem seçiminde de hassas olmak, kalite kokan kalemlerden yana tercih yapmak gerekir. Çünkü kalitesiz kalemlerde kanserojen maddeler yer alabilmektedir. Bu olumsuzluğu göz önünde bularak doğru kalem seçimi yapmak da büyük fayda vardır.

Doğru Boyama Kalemi Seçimi

Kalemden konu açılmışken boyama kalemlerine ayrı bir parantez açmakta fayda vardır. Özellikle çocuklar resim derslerini iple çekmektedir. Yanlış boyama kalemi tercihiniz ile çocuklarınızın resim derslerini kabusa dönüştürebilirsiniz. Çünkü kalitesiz boyama kalemleri hem sağlık adına tehlike taşımakta, hem de boyama konusunda yeteri kadar etki gösterememektedir. Kaliteli boyama kalemleri seçerek çocuklarınızın resimlerini daha mutlu bitirmesini sağlayabilirsiniz. Kaya Kırtasiye; çanta, defter, kalem ve boya kalemi seçimleriniz konusunda sizin daima yanınızda olacaktır. Çocuklarınızın harika dakikalar geçirmesi ve sizin de sağlık konusunda endişeye kapılmamanızı temenni etmektedirler.