Lol Mor Beslenme Çantası Sç20467

Orijinal Lisanslı Ürün!

79,55 TL
79,55 TL

Lol Mor Beslenme Çantası Llbsç20451

Orijinal Lisanslı Ürün!

79,55 TL

BESLENME ÇANTALARI

Beslenme alışkanlıkları küçük yaşlardan itibaren şekillenmeye başlar. Çocuklar hangi besinlere alışırsa ileriki yaşlarda da o besinleri tüketme eğiliminde olurlar. Bu yüzden küçük yaştaki çocukların düzenli ve sağlıklı beslenmeleri oldukça önemlidir. Çocukların sağlıklı ve düzenli beslenmesine en çok yardımcı olan şey ise beslenme çantalarıdır.  Ebeveynler beslenme çantası düzenleyerek çocuklarının öğünlerini ve yeme alışkanlıklarını sağlıklı bir beslenme programına uygun olarak ayarlayabilirler. İlkokul beslenme çantası sayesinde çocuklar acıktıklarında ya da ara öğünlerinde sağlıksız besinler tüketmek yerinde evde pişen hijyenik yemekleri tüketeceklerdir. Sağlıklı beslenmek çocukları bedensel olarak etkilediği gibi zihinsel olarak da etkilemektedir. Sağlıklı beslenen çocukların zihinsel aktiviteleri daha iyidir.

 

BESLENME ÇANTASI NASIL HAZIRLANIR?

Ebeveynler okul beslenme çantası hazırlarken özellikle farklı besin gruplarından yiyeceklere yer vermeye özen göstermelidir. Farklı besinlere yer verilerek hazırlanmış beslenme çantaları çocuklara dengeli bir öğün sağlayacaktır. Porsiyon büyüklüğünü ise çocuğunuza uygun olarak ayarlayabilir ve okulda kolay tüketebileceği gıdalara öncelik verebilirsiniz. Meyve ve evde hazırlanmış atıştırmalıklar ile çocuklara sağlıklı ara öğünler de sunulmuş olur. Böylelikle ara öğünlerde çocuğunuz abur cubur türünden gıdalar yerine bol lifli ve vitaminli meyveler ya da oldukça sağlıklı kuruyemişler tüketmiş olur.

 

BESLENME ÇANTASI MODELLERİ

Beslenme çantaları birçok marka ve model çeşidiyle yer almaktadır. Okul çantasından ayrı olarak kullanılan çocuk beslenme çantaları oldukça fonksiyonel bir kullanım sağlar. Çocukların gün içerisinde duyduğu su ve yemek ihtiyaçları beslenme çantası modelleri sayesinde karşılanmaktadır. Beslene çantalarının çocuklara hitap etmesi için birbirinden farklı ve sevimli modeller üretilmektedir. Çocukların oldukça ilgisini çeken Kral Şakir beslenme çantası, Elsa beslenme çantası, Cars beslenme çantası, Winx beslenme çantası, Barbie beslenme çantası, Unicorn beslenme çantası, Frozen beslenme çantası, Lol beslenme çantası ve daha farklı seçenekler Kaya Kırtasiye ‘de bulunmaktadır. Çocukların zevkine hitap eden beslenme çantaları onları sağlıklı yiyecekler tüketmeye heveslendirir. Termal beslenme çantası ise yiyeceklerin sıcaklıklarını ve soğukluklarını korumaya yardımcı olur. Bu model sayesinde çocuğunuzun yiyecekleri soğumadan yemesini sağlayabilirsiniz.

 

BESLENME ÇANTASI FİYATLARI

Maped beslenme çantası, Yaygan beslenme çantası, Hakan Çanta beslenme çantası ve Mikro beslenme çantasına sahip Kaya Kırtasiye ‘de ürün fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir. Marka ve model çeşitliliği fazla olan sitemizde kolaylıkla çocuğunuzun zevkine uygun bir beslenme çantası bulabilirsiniz. Kaliteli seçenekleri uygun fiyatlara sunan kayakirtasiye.com ile beslenme çantası satın almak için doğru adrestesiniz!