BESLENME KAPLARI

Okul çağındaki çocukların sağlıklı ve dengeli olarak beslenmesi oldukça önemlidir. Çocukların sağlıkları açısından önemli olan dengeli beslenme, çocuğun ilerleyen yaşantısındaki beslenme alışkanlıklarını da etkilemektedir. Bu yüzden okuldaki çocukların dengeli öğünlerle beslenmesini sağlamak gerekir. Ebeveynlerin bu konuda yardımına yetişen beslenme kabı, öğrencilerin okula yemek götürebilmelerini sağlar. Doğru bir beslenme kutusu seçimiyle çocuklar sağlıklı ve hijyenik yemeklerle beslenirler. Aynı zamanda doğru ve dengeli besinlerle beslenen çocukların zihin performansları da çok daha iyi çalışmaktadır. Ara öğünlerde cips, çikolata ve benzeri sağlıksız gıdalar yerine badem, ceviz, fındık ve meyve gibi sağlıklı, vitamin ve mineral açısından zengin besinler tüketmek çocuklar açısından oldukça önemlidir. Çocuklar gün içerisinde fiziksel aktiviteleri nedeniyle çok fazla kalori harcadıkları için sağlıklı ara öğünler onlar için doğru tercih olacaktır. Ara öğünlerini bu şekilde yemeye alışan çocuklar ileride de sağlıklı beslenmeye yatkın olacaktır. Okul beslenme kutusu ile çocuklarınıza bu sağlıklı yeme alışkanlığını rahatlıkla kazandırabilirsiniz.

 

BESLENME KABI ÇEŞİTLERİ

Beslenme kapları markalar tarafından oldukça kaliteli malzemeler ile üretilir. Öğrenci beslenme kabı farklı ve renkli tasarımları ile tüketicilere zengin ürün çeşitliliği sunar. Her zevke hitap eden çocuk beslenme kapları ebeveynlerin beklentilerini karşılayacak özellikler ile donatılmaktadır. Beslenme kabı modelleri öğle aralarında, spor salonunda geçen yoğun aktivitelerden sonra enerji ihtiyacını kolay ve pratik şekilde karşılar. Her yerde ve her zaman dengeli beslenmenin kolay yolunu sağlayan beslenme kapları oldukça farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bölmeli beslenme kutusu sayesinde çocuklarınıza farklı çeşitlerde gıdalar koymak mümkün olacaktır. Ayrıca bölmeli besleme kabı ile koyduğunuz gıdalar birbiri ile karışmayacaktır. Kaya Kırtasiye ‘de bulunan Frozen beslenme kabı, Cars beslenme kabı, Barbie beslenme kabı, Star Wars beslenme kabı ve diğer figürlü beslenme kabı ile çocuklarınızın zevkine hitap edecek bir seçim yapabilirsiniz. Figürlü beslenme kapları hem çocukların hoşuna gider hem de sağlıklı besinleri tüketmeleri için onları heveslendirir.

 

BESLENME KABI FİYATLARI

Beslenme kapları farklı markalarda ve modeller ile bulunmaktadır. Beslenme kabı fiyatları ise seçtiğiniz ürünün modeline ve markasına göre değişiklik gösterecektir. Çocukların dengeli beslenmeleri açısından oldukça önemli olan beslenme kaplarını en kaliteli seçenekleriyle Kaya Kırtasiye ‘de bulabilirsiniz. Eğer siz de çocuğunuz için beslenme kabı arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!