Faber Castell Pıtt Pen 4 Lü Poşet S Soğuk Renkler 167006

31.05.079.084 /
4005401670063

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
24 SAATTE
KARGODA

Favorilerime Ekle

Faber-Castell Pitt Çizim K. Soğuk Renkler

 

Faber- Castell Pitt Çizim Kalemi Soğuk Renkler

2011’de 250. kuruluş yılını kutlayan Faber-Castell, kalem ve yazım gereçleri alanında bir dünya devi. Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan ve her zaman kalite, yenilikçilik ve yaratıcılığın simgesi olan Faber-Castell’in dünyada 10 ülkeye yayılmış kendisine ait 14 üretim tesisi bulunuyor. Bunun yanısıra Faber-Castell’in 23 ülkede satış firması, 120’nin üzerinde ülkede distribütörü vardır. Firmanın dünya çapında çalışan sayısı ise 7000’in üzerinde.

Pitt çizim kalemleri dilediğiniz sanat eserlerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.. Bütün sanat bu kalemler üzerine çalışmaktadır. Bu sebeple Faber-Castell çizim kalemi seti sınıfının en iyisi olarak yapacağınız çalışma ve eserlerde size mükemmel sonuçlar sunar.

Solmayan, suya dayanıklı yapısıyla size eşsiz sanat eserleri yaratmanız için fırsat oluşturacaktır. Kokusuzdur ve asit içermez bu sebeple çocuklarınız ve siz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapacağınız eserle damga vurmak istediğinizde Faber-Castell en büyük yardımcınız olacaktır. Faber-Castell kalitesi ve dayanıklılığı uzun yıllar kullanımız için tasarlanmıştır.

Ergonomik tasarımıyla elinizin kıvrımlarına hakim olarak eşsiz eserler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Dayanıklı, ergonomik ve şık tasarımıyla Faber-Castell sanat kavramında size eşsiz bir deneyim sağlayacaktır.

Faber-Castell, gelenekle geleceği, deneyimle yenilikçiliği 250 yıldan fazladır başarıyla birleştiren bir dünya markası. Faber-Castell, sektöründe kalitesi ve devamlılığını kanıtlamış öncü bir marka olarak, önümüzdeki yıllarda da tüketicilerin yaşam boyu arkadaşı olmaya devam edecektirPopüler Ürünler